SON DAKİKA

Ünlü İş Adamı Hayata Gözlerini Yumdu!

>
Ünlü İş Adamı Hayata Gözlerini Yumdu!
Türk ağır sanayisinin önde gelen isimleri arasında yer alan İÇDAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Necati Aslan, 81 yaşına girdiği dönemlerde hayata gözlerini yumdu.

Türkiye'nin ağır sanayi alanındaki kuruluşları arasında yer alan ve öncü bir ilerleme kaydeden İÇDAŞ A.L. (İÇDAŞ Çelik Enerji Tersane ve Ulaşım A.Ş.)'nin Yönetim Kurulu Başkanı Necati Aslan, bugün öğle vakitlerinde yaşlılığa bağlı bir şekilde tedavi görmekte olduğu hastanede hayata gözlerini yumdu.

Necati Aslan için Kasımpaşa'da yer alan Büyükpiyalepaşa Camii'nde 13 Mart Salı günü öğle namazının hemen sonrasında cenaze namazı kılınacağı öğrenilen bilgiler arasında yer alırken, cenazesi Beşiktaş'ta bulunan Ulus Mezarlığı'nda aile mezarlığında toprağa verilecek.

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası (ÇTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, Necati Aslan'ın hayata gözlerini yummasının ardından bir taziye mesajı yayınladı. Semizoğlu mesajında şu ifadeleri kullandı.

Ülkenin öncü ve ileri gelen sanayi kuruluşları arasında hızlı bir şekilde gelişme ve büyüme göstermekte olan İÇDAŞ şirketlerinin kurucu ortağı olan Bayram Aslan'ın ağabeyi, Tacettin Aslan'ın kardeşi, Necati Aslan'ın vefatını üzüntüyle öğrendiklerini, Yaklaşık olarak Türkiye'de 150 yıldır faaliyet gösteren İçdaş ailesinin Türkiye'ye yaptıkları hizmetlerin hepsine şahit olduklarını, Ülke ve Çanakkale ekonomisine gerçekleştirdikleri katkı ve yardımlarının yanı sıra aynı zamanda eğitime, kültüre, spora yapmış oldukları yatırımların gururlandırdığını ve başsağlığı dilediğini belirtti.

Haberin Etiketleri :
Buse Varol Kimdir? Alişan ile Evlilik Tarihleri Belli Oldu mu? MAGAZİN

Buse Varol Kimdir? Alişan ile Evlilik Tarihleri Belli Oldu mu?

Son günlerde özel hayatıyla sık sık gündeme gelmeye devam eden Alişan, sonunda muradına eriyor mu? Birlikte rol aldıkları dizide aşkları başlayan Buse Varol, ünlü türkücü hakkında hangi açıklamalarda bulundu? Alişan'ın merak edilen yeni sevgilisi kimdir? Birbirlerine çok yakıştırılan gözde çiftin nişan yapmayacağı ve direkt evleneceği öğrenildi. Peki beklenen nikah ne zaman? İşte yanıtları...

Son Dakika! İbrahim Tatlıses Ayşegül Yıldız'la Yeniden mi Evlenecek? MAGAZİN

Son Dakika! İbrahim Tatlıses Ayşegül Yıldız'la Yeniden mi Evlenecek?

Başından geçen talihsiz olayın ardından tedavisinin devam ettiği hastane de 11 yıllık birlikteliği olan Ayşegül Yıldız ile nikah masasına oturan İbrahim Tatlıses'den çarpıcı açıklamalar. Ünlü türkücü eski eşiyle yeniden nikah masasına oturma planları mı yapıyor? Katıldığı bir tv programında evlilik teklifinde bulunan sanatçıya Yıldız'ın yanıtı ne oldu? İşte merak edilenler...

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.