SON DAKİKA

TFF kararını verdi! Fenerbahçe Galatasaray derbisi bu tarihte oynanacak!

>
TFF kararını verdi! Fenerbahçe Galatasaray derbisi bu tarihte oynanacak!
Geçtiğimiz günlerde oynanması planlanan Fenerbahçe - Galatasaray derbisinin iptal edilmesinin ardından TFF, maç için yeni bir tarih belirledi. İşte detaylar:

Türkiye'de yaşanan terör saldırıları her geçen gün artış göstermeye devam ederken, hiç bir sivilin can güvenliğinin de bulunmaması büyük sorunları beraberinde getiriyor. Kısa süre önce oynanması planlanan Galatasaray - Fenerbahçe derbisi, terör ihbarları yüzünden iptal edilmişti. Terör olayları nedeniyle büyük sıkıntı yaşayan Ankara ve İstanbul'da bazı asılsız ihbarlar da ortamı gerdi.

Geçtiğimiz hafta yapılması planlanan Galatasaray - Fenerbahçe derbisinden önce Taksim'de bir canlı bombanın kendisini infilak ettirmesi olayların akışını da tamamen değiştirdi. Kısa süre içinde İstanbul'da alarm veren bir çok yetkili maça sadece 1,5 saat kala derbinin iptal edildiğini duyurdu. Kısa süre içeirisinde derbinin iptal edilmesi ile birlikte olayların akışı da değişti. Stada giren ve ardından da büyük maçı bekleyen taraftar tek tek tahliye edildi.

MAÇ KARARINI TFF VERDİ!

Maçın iptal olmasının ardından yeni tarihin ne olacağını da merak eden taraftar en kısa zamanda derbin oynanmasını istiyordu. Söz konusu durum ile ilgili olarak açıklamalarda bulunan Aziz Yıldırım ise maçın Beşiktaş - Galatasaray derbisinden sonra oynanması için baskı yaptı. Fakat Aziz Yıldırım'ın isteği gerçekleşmedi. Galatasaray - Fenerbahçe maçı bu ay 13 Nisan'da oynanacak.

Fenerbahçe - Galatasaray karşılaşması yine Türk Telekom Arena'da oynanacak.

Altın fiyatları yükseliyor mu? Altın fiyatlarında son durum 28 Mart 2016 

 

Dolar fiyatları yükseliyor mu? Güncel dolar fiyatları 28 Mart 2016

 

İşten isteğiyle ayrılana işsizlik maaşı geliyor!

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.
x