SON DAKİKA

Survivor All Star 2018 27 Şubat Kim Elendi? İşte Haftanın En İyileri ve Elenen İsim

>
Survivor All Star 2018 27 Şubat Kim Elendi? İşte Haftanın En İyileri ve Elenen İsim
Survivor All Star 2018 ikinci eleme haftasında 4 oyuncu eleme adayı olmuştu. Peki gönüllüler takımından eleme adayı olan 4 isimden kim elendi?

Survivor 2018 tam çarpıcılığı ile devam ediyor. Dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler 3 isim çıkaracaktı fakat oylamada eşit sayıda yazılan Gizem ve Birsen ikisi birden aday oldu. Bireysel dokunulmazlığı alan oyuncular da Cumali ve Ramazan ismini söylemişlerdi.

Geçtiğimiz hafta Marcus‘un elendiği Survivor 2018 tüm heyecanı ile ikinci eleme haftasına geçti bile. Survivor All Star 2018 25 Şubat Pazar ada oylaması ile birlikte eleme adayı olarak 4 kişi belirlendi. Bu isimler Birsen,Gizem, Cumali ve Ramazan oldu. 


Bu Dört İsimden Hangisi Elenecek?

Ada oylaması ile belirlenen yani adada arkadaşları tarafından yazılan Birsen ve Gizem mi yoksa Haftanın birincileri tarafından ismi söylenen Cumali ve Ramazan mı elenecek? 


Pazar gününden itibaren yapılan yorumlamalar ve tahminler bu hafta Gizem in eleneceği yönünde ancak Survivor öyle bir yarışma ki izleyenlere ters takla arttırabilir. Dakikalar sonra Survivor All Star 2018 in elenen ismini açıklayacağız. Anasayfahaberleri’ni takip edin.

Haftanın Performans Sıralaması

Erkeklerde;

Adem ve Ümit Karan

Kadınlarda;

Yağmur ve Damla

Elenen İsim Açıklandı !

Gizem Yarışmaya veda eden isim oldu.

Survivor 2018 All Star Gönüllüler Takımında Kimler Yarışacak? Cumali Akgül Kimdir? MAGAZİN

Survivor 2018 All Star Gönüllüler Takımında Kimler Yarışacak? Cumali Akgül Kimdir?

Survivor 2018’in başlamasına aylar kala, kimlerin yarışacağı da büyük merak konusu. Bir tarafta Survivor’ın daha önceki sezonlarında yarışan iddialı yarışmacılarından oluşan All Star takımı yer alırken, diğer tarafta yine Gönüllüler takımı ter dökmeye devam edecek. Yarışmacıları kadar ilkleriyle çok merak edilen Survivor 2018'in ilk gönüllü yarışmacısı ve diğer gelişmeler...

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.