SON DAKİKA

Survivor 30 Nisan Elenen İsim ve Oylama Sıralaması Sonuçları

>
Survivor 30 Nisan Elenen İsim ve Oylama Sıralaması Sonuçları
Survivor git gide heyecanı artıyor. 5 yarışmacının eleme adayı olarak potaya girdiği haftada elenen isim kim olacak? İşte adaylar ve eleme sonuçları

Survivor'da heyecan git gide artıyor. Acun'un da itiraf ettiği üzere ilk başlarda takımlar arası oluşan güç dengesizliği nedeni ile gönüllüler takımı baya zayıftı ve neredeyse hiç ooyun kazanamıyordu. Son yapılan değişiklik ile takımlar arası denge kuruldu ve artık izleyenler için de seyir zevki artmaya başladı.

Turabi'nin hareketlerinin damga vurduğu bu hafta, iki takım arasında sinirler baya gerildi. Oyunlarda benchlerde kavgalar ve sürtüşmeler arttı. İlk dokunulmazlık oyununda Anıl ile Turabi arasında yaşanan gerginlik, Turabi'nin klasik hareketleri sonrası Acun'un da Turabi'ye karşı olan o büyük sabır bardağını taşırdı.

Turabi 5 maç oyunlara katılamama ve benchlerde bulunamama ezası aldı. Tabi küfürler ve yaptığı hareketlere bakılınca, bu ceza hafif kaldığı yönünde yorumlar geliyor olsa da reyting merkezli bir ceza olduğu aşikar.

Eleme Adayları kimler? Sıralama nasıl?

İlk dokunulmazlığı gönüllüler kaybetti ve aralarında anlaşmadıkları için de 3 aday çıkarmışlardı. 

Gönüllülerde bireysel dokunulmazlığı Hilmicem aldı.

Oylamada Yağmur ve Murat'ın isimleri çıktı.

Bireysel dokunulmazlık sahibi Hilmicem de Birsen adını verdi.

Böylelikle Gönüller takımından Yağmur, Murat ve Birsen isimleri çıkmış oldu.

2. Dokunulmazlık oyunda ise nefesleri kesen bir mücadele vardı. Survivor tarihinde görülmemiş bir oyun oynandı. Ünlüler 9 - 6 yenerken oyun 9 - 9'a uzadı ve son oyunda en iyi kadın ve erkek oyuncu çıktı. 

Birsen ile Sema mücadelesi 2 - 0 bitmişti ve toplamda 4 olan kazanacaktı. Ümit Karan ile Murat mücadelesinde Ümit ilk sayısını aldı ve durumu 3-0 yaptı. Ama Murat imkansızı başardı. ve durumu 3 - 4'e geçirip, dokunulmazlığı takımına kazandırdı.

Ünlüler takımının oylamasından Elif ismi çıktı.

Bireysel dokunulmazlığı Mustafa Kemal kazandı.

Mustafa Kemal, Yiğit'i söyledi.

Ünlüler takımından da Elif ve Yiğit eleme adayı oldu.

Sonuç olarak eleme adayları şu isimler;

  1. Murat
  2. Yağmur
  3. Birsen
  4. Elif
  5. Yiğit

30 Nisan 2018 Pazartesi günü elenen isim açıklanınca sayfamızda yayınlayacağız. Takipte Kalınız!

Elenen isim YİĞİT oldu.

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.