SON DAKİKA

Son Dakika; Seren Serengil'den Cezaevi Açıklaması!

>
Son Dakika; Seren Serengil'den Cezaevi Açıklaması!
Son günlerde hapse girdi girecek diye hakkında çok yorum yapılmaya devam edilen Seren Serengil'in avukatından sürpriz açıklama geldi. Bilindiği üzere Gülben Ergen'in mahkemeye başvurmasının ardından Seren Serengil'in sunuculuğunu yaptığı programda Ergen hakkında yorum yapması mahkeme tarafından yasaklanmıştı. Ancak bakın son dakika hangi gelişme yaşandı?

Sunuculuğunu yaptığı “Duymayan Kalmasın” programında önemli açıklamalarda bulunan Seren Serengil’in cezaevine girme süreciyle ilgili son anda hangi gelişme yaşandı? Bilindiği üzere Gülben Ergen'in aldırdığı tedbir kararına uymaması gerekçesiyle üç gün zorlama hapis cezası verilen Seren Serengil’in dün cezaevine girmesi gerekiyordu. Ancak son dakika gelen bilgilere göre hangi önemli gelişme yaşandı? İşte detayları…

Magazin gündeminin çok konuşulan konularından birinin taraflarından olan Seren Serengil’in konuşma yasağını deldiği gerekçesiyle hapis yatacağı haberleri herkesi şaşırttı. Dünkü televizyon programının ardından Bakırköy cezaevine girmesi beklenen Serengil’in, Aile Mahkemesi hakiminin gerekçeli kararı henüz yazmaması nedeniyle cezaevine giremediği öğrenildi. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan sanatçı neler dedi?

Ünlü sanatçının açıklamalarına göre kararın geçtiğimiz cuma günü alındığı ve cezaevine de perşembe günü gireceği biliniyordu. Mektup yoluyla tebliğ edilecek kararı beklemeyen sanatçı ve avukatı kararı elden almak için hakime başvuruda bulundu. Ancak karar henüz hazır olmadığı için cezaevi süreci ertelenmiş oldu. Öte yandan dün Seda Sayan'ın programına da katılan Seren Serengil, hakkında yapılan suçlamalarla ilgili de açıklama yaptı. Konuşma yasağını delmediğini, kimseye hakaret etmediğini savunan sanatçı, hakkında yapılan suçlamaların asılsız ve doğru olmadığını belirtti. Cezaevinden çıkar çıkmaz hakkında asılsız konuşanlara ve mahkeme kararını veren hakime de dava açacağını belirten Serengil, yapılanların kendini içeri tıktırmak için olduğunu dile getirdi.

Haberin Etiketleri :
Afrin Harekatı'nda 45. gün! TSK, iki köyü daha teröristlerden temizledi Son Dakika

Afrin Harekatı'nda 45. gün! TSK, iki köyü daha teröristlerden temizledi

Afrin Harekatı'nda bugün 45. güne girildi. TSK'nın Zeytin Dalı Harekatı'nda şu ana kadar 2795 teröristin etkisiz hale getirildiği açıklandı. Afrin'de son duruma ilişkin haberler gelmeye devam ediyor. Terör hedeflerinin ÇNRA'larla vurulması ve Raco'daki çatışma anına ilişkin görüntüler ortaya çıktı. Genelkurmay Başkanı Orgeneral Akar, vatandaşlara Afrin Harekatı'na desteklerinden dolayı teşekkür konuşması yaptı. Son dakika haberine göre, TSK, Afrin'in iki köyünü daha teröristlerden temizledi

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.