SON DAKİKA

Seda Sayan'ın Programına Katılan Demet Akalın Fena Bozuldu!

>
Seda Sayan'ın Programına Katılan Demet Akalın Fena Bozuldu!
Yayınlandığı iki bölümüyle magazin gündeminde çok konuşulan Seda Sayan'ın programında yine bir gafa imza atıldı. Demet Akalın'ın eşinin de konuk olduğu programın ikinci bölümünde sanatçının hayatının anlatıldığı videoda eski sevgilisine yer verilmesi ortamı germeye yetti. Peki, Akalın'ın Seda Sayan'a tepkisi ne oldu? İşte merak edilen programın gelişmeleri...

Show TV ekranlarında yayınlanmaya başlayan Seda Sayan’la programında olaylar eksik olmuyor. Magazin gündemine bomba gibi düşen olaylara sahne olan programın ilk gün konuğu Gülben Ergen’di. Seda Sayan’ın Ergen’in eski eşiyle ilgili konulara girmemesine ilk tepki Seren Serengil’den geldi. Programın ikinci bölümünde konuk olan Demet Akalın’ın biyografisinin yer verildiği videodaki gafın ardından ünlü sanatçının da tepkisi gecikmedi.

Sedan Sayan, sunuculuğunu yaptığı ve ikinci bölümüyle izleyici ile buluşan programında Demet Akalın ve eşini konuk olarak ağırladı. İzleyici tarafından ilgiyle izlenen bölümde pop müziğin kraliçesi Demet Akalın ve eşi Okan Kurt evliliklerine dair bilinmeyenleri hayranları ile paylaştı. Sanat dünyasının dobra isimlerinden olarak Akalın, seyiriciyi ekrana kilitlemeyi başardı. Ancak programın bir gafı ünlü sanatçının moralinin düşmesine neden oldu.

Demet Akalın'ın biyografisinin anlatıldığı videonun yayınlanmasının ardından programda soğuk rüzgarlar esmeye başladı. Akalın’ın hayatına yer verilen videoda eski sevgili İbrahim Kutluay’ın adının geçmesine Demet bozuldu. Öğrenilen bilgilere göre Seda Sayan’a bozulan Demet Akalın, program biter bitmez Seda Sayan'ı sosyal medyadan takip etmeyi bıraktı. Videodaki gaf anında Akalın ve eşi sessiz kalmaya tercih ederken herhangi bir yorumda bulunmayan çiftin morallerinin bozulduğu gözlerden kaçmadı. Programın ilk bölümünde Gülben Ergen’i ağırlayan ve Seren Serengil’i Ergen’ iftira atmış gösteren Sayana bir tepkide Serengil’den geldi ve o da sosyal medyadan takibi bıraktı.

Haberin Etiketleri :
  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.
x