SON DAKİKA

Ricardo Quaresma Sonunda İstediğini Aldı!

>
Ricardo Quaresma Sonunda İstediğini Aldı!
Bir zamanlar Beşiktaş'ta top koşturan ve ardından da başka bir takıma transfer olan Ricardo Quaresma, yeniden Kara Kartal'a döndü.

Büyük umutlarla geçtiğimiz yıllarda Türkiye'ye getirilen ve tüm dünya tarafından oldukça sevilen bir futbolcu olan Ricardo Quaresma yeniden Türkiye'ye geldi. Önceki yıllarda Beşiktaş'ta top koşturan oyuncu yeniden, siyah beyazlılarla anlaşma imzaladı.

Başarılı bir futbol kariyeri bulunan Ricardo Quaresma, geçtiğimiz yıllarda Beşiktaş'a gelmiş ve kısa bir süre takımda yer almıştı. Kısa bir süreliğine de olsa Beşiktaş'ta büyük işler başaran Ricardo Quaresma, bu durumun ardından transfer olmuş ve başka bir takıma gitmişti. Gittiği takımlardan memnun olmayan Ricardo Quaresma, bir takım sorunlar yaşamıştı. Bu sorunların ardından Ricardo Quaresma, takımı Porto'ya geri dönerek kiralık gitmek istediğini bildirmişti. Gelişen olayların ardından Ricardo Quaresma, Beşiktaş'ı istediğini ve Beşiktaş'ta top oynamak istediğini söyledi. Ricardo Quaresma Beşiktaş'ta mutlu olduğunu ve yeniden orada olmak istediğini kaydetti. Bu durumun ardından harekete geçen Beşiktaş yönetimi Ricardo Quaresma ile 2 yıllık bir anlaşma imzaladı.

Beşiktaş yönetimi ile el sıkışan Ricardo Quaresma, toplamda 1,5 milyon euroya transfer oldu. Maç başına ne kadar ücret alacağı açıklanmayan Ricardo Quaresma'nın çok yakında Türkiye'ye gelmesi bekleniyor.

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.
x