SON DAKİKA

Quaresma Yeniden Beşiktaş'a Mı Geliyor?

>
Quaresma Yeniden Beşiktaş'a Mı Geliyor?
Dünya'nın en iyi futbolcuları arasında yer alan Ricardo Quaresma yeniden Beşiktaş'a geliyor. Eski takımıyla görüşmelere başlayan başarılı futbolcu, çok yakında Beşiktaş'a gelebilir.

Geçtiğimiz haftalarda ani bir şekilde takımından ayrılan ve ardından da kendine yeni bir takım arayan Ricardo Quaresma'nın yeniden Türkiye'ye geldiği iddia edildi. Başarılı futbolcu yeniden Beşiktaş ile görüşmeye başladı.

Takımından ayrılarak yeniden Portekiz'e dönen Ricardo Quaresma, yeni takımı için görüşmelere başladı. Ünlü futbolcu yeni takımını ararken bu sırada Türkiye'deki sürpriz bir isimden teklif aldı. Bursaspor Ricardo Quaresma'ya teklif götürdü. Ricardo Quaresma'ya iyi bir teklif ile gelen Bursaspor, ünlü futbolcu ile anlaşmayı umut ediyordu. Fakat başarılı futbolcunun Bursaspor'a cevabı farklı oldu. Türkiye'de sadece Beşiktaş'ta top oynayacağını söyleyen Ricardo Quaresma, eski takımına ihanet edemeyeceğini söyledi. Başarılı futbolcunun bu sözlerinin ardından ise Beşiktaş yönetimi harekete geçti. Eski futbolcusu Ricardo Quaresma ile görüşmelere başlayan Beşiktaş Yönetimi, eski oyuncusunu yeniden renklerine bağlamak istiyor. Ricardo Quaresma'ya tam 1,5 milyon euro teklif eden Beşiktaş Yönetimi, görüşmeleri sıklaştırdığını belirtti.

Beşiktaş yönetimi eğer beklenileni gerçekleştirirse Ricardo Quaresma'yı yeniden renklerine bağlayacak. Önümüzdeki sezon Beşiktaş kadrosunda yer alacak olan Ricardo Quaresma'nın hemen antremanlara çıkması bekleniyor.

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.
x