SON DAKİKA

Quaresma Beşiktaş'a Geldi Mi? Son Dakika Beşiktaş Transfer Haberleri

>
Quaresma Beşiktaş'a Geldi Mi? Son Dakika Beşiktaş Transfer Haberleri
Beşiktaş'ın efsane futbolcusu Ricardo Quaresma yeniden takımına dönmeye hazırlanıyor. Başarılı futbolcu yeni takımında forma giymek için anlaşmaya varmaya çalışıyor.

Beşiktaş'ın efsane futbolcusu Ricardo Quaresma, geçtiğimiz yıllarda büyük bir transfer ile birlikte Türkiye'ye gelmişti. Başarılı bir futbolcu olan Ricardo Quaresma, bir sene siyah beyazlılarda top koşturduktan sonra başka bir takıma transfer olmuştu.

Yaşanan transfer olaylarından sonra takımında rahat edemeyen ve bir takım problemler yaşayan Ricardo Quaresma, daha sonra bu takımdan ayrılmış ve Porto'da ki eski takımına dönmüştü. Kiralık olarak gittiği takımda da bir takım sorunlar yaşayan Ricardo Quaresma, ardından yeniden Porto'ya dönmüştü. Bu olayların ardından Ricardo Quaresma, Porto'ya döndükten sonra yeniden bir takıma kiralık verilmek istendi. Ricardo Quaresma, kiralık olarak Beşiktaş'a gitmek istediğini söylemesinin ardından, siyah beyazlı takımın yönetimi harekete geçti. Başarılı yıldızın takımı ile görüşen Beşiktaş, ünlü futbolcu için toplamda 1.2 milyon euro teklif etti. Porto'nun 2 milyon euro istemesinden dolayı, görüşmeleri sıklaştıran Beşiktaş, Ricardo Quaresma'yı almak için büyük bir çaba sarf ediyor.

Ricardo Quaresma'yı geri isteyen taraftarlar ise başarılı futbolcunun yeniden forma giymesinden dolayı oldukça memnun olacaklarını bildirdiler. Görüşmeleri sıklaştıran Beşiktaş'ın çok yakında Ricardo Quaresma'yı transfer edeceği duyuruldu.

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.
x