SON DAKİKA

Mehmet Topal kararını verdi! İşte Topal'ın yeni takımı!

>
Mehmet Topal kararını verdi! İşte Topal'ın yeni takımı!
Fenerbahçe'nin başarılı futbolcularından biri olan Mehmet Topal'ın yeni bir karar verdiği açıklandı. Bu kararı açıklayan kişi ise tüm spor dünyasını şaşırttı.

Türkiye'nin en başarılı isimlerinden biri olan ve oynadığı futbol ile göz doldurmaya devam eden Mehmet Topal için bilmece kaldığı yerden devam ediyor. Kısa süre içinde Fenerbahçe'de gösterdiği başarılar sayesinde herkesin dikkatini çeken Mehmet Topal'a Sevilla'dan bir teklif gelmişti.

Fenerbahçe'nin en iyi oyuncuları arasında yer alan ve performansı ile de Türk takımlarının yakın markajı altına giren Mehmet Topal'ın bir süre Fenerbahçe yönetimi ile sorun yaşaması, ardından da teknik adam Vitor Peirera ile sıkıntılar yaşaması nedeniyle takımda ayrılık sinyallerinin verilmesi, olayların akışını da değiştirmişti. Fenerbahçeli taraftarın çok sevdiği isimlerden biri olan Mehmet Topal'ın bu durumun ardından Sevilla ile de görüşmeye başlaması olayların akışını değiştirdi.

MONCHİ'NİDEN FLAŞ AÇIKLAMA

Geçtiğimiz günlerde Sevilla hakkında konuşan ve finale uzun bir aradan sonra ilk kez bu kadar yaklaştıklarını kaydeden Monchi, aynı zamanda Mehmet Topal ile alakalı soruları da yanıtladı. Mehmet Topal'ın çok başarılı bir isim olduğunu ifade eden Monchi, yetenekli futbolcu ile görüştüklerini ve sonucun olumsuz olduğunu kaydetti.

Mehmet Topal'ın kendi kulübünde ve kendi ülkesinde kalmak istediğini açıklayan Monchi, bu karara saygı duyduğunu, Örümcek Adam'ın Sevilla'da yer almayacağını ifade etti.

Valencia'da oynadığı yıllarda Unai Emery tarafından kendisine 'Örümcek Adam' lakabı takılan Mehmet Topal, o tarihten bu yana bu lakap ile anıldı. Unai Emery'nin şimdilerde Sevilla'nın teknik direktörlüğünü yapması nedeniyle herkes Topal'a 'Örümcek Adam' diye sesleniyor.

10 yaşındaki çocuk Instagram sayesinde zengin oldu!

 

Tahir Elçi'nin öldürülmesine dair bilirkişi raporu şoke etti!

 

Haberin Etiketleri :
  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.