SON DAKİKA

Kilis'e roketli hain saldırı! 1'i polis 2 yaralı

>
Kilis'e roketli hain saldırı! 1'i polis 2 yaralı
IŞİD'in hedefi olmaya devam eden Kilis, bu sabah yine roketlerle uyandı. Atılan roketlerin ardından ise Kilis'te yine büyük bir panik havası yaşandı.

Uzun zamandır büyük sorunlarla karşı karşıya kalmaya devam eden Kilis halkı bugün sabaha yine gözlerini büyük bir facia ile açtı. Mart ayından bu yana çeşitli saldırılarla karşı karşıya kalan Kilis, her sabah roket saldırıları ile uyanmaya devam ediyor. Bugün sabah saatlerinde Kilis'e atılan iki adet roket ile korku dolu anlar yaşandı.

Bir lisenin yanına düşen roketin verdiği zarar ile birlikte çevredeki bir çok kişi büyük korku yaşadı. Liseye ve çevresindeki evlere de zarar veren roketin düşmesiyle birlikte bir polisin yaralandığı kaydedildi. Roketlerle birlikte büyük sorunlar yaşayan Kilis halkı ise bir an önce bu duruma bir çözüm bulunmasını istedi.

ÜÇÜNCÜ ROKET HERKESİ ŞOKE ETTİ

Kilis'e düşen roketlerin ardı arkası kesilmezken, lisenin yakınlarına düşen roket ile birlikte yaralanan kişiler hastaneye kaldırıldı. Şehir merkezinde yaşanan bu karmaşanın ardından üçüncü bir roketin daha yakın bölgeye düşmesi herkesi korkuttu. İnşaat halinde bir binanın 5. katına düşen roket sonucu ölen ya da yaralanan olmadı. Ucuz atlatılan saldırının ardından çevredeki bir çok evin hasar gördüğü kaydedildi.

Kent merkezini hedef alan atışların yapılması ile birlikte bugün sabah saatlerinde lise yakınlarına düşen roketli saldırıyla bir çok aracın da kullanılamaz hale geldiği ifade edildi. 

Emekliler için banka promosyonlarında sevindirici son!

 

Taşeron işçiler kadroya ne zaman geçirilecek? Taşeron işçi ne kadar maaş alacak?

 

İstanbul'da büyük terör operasyonu!

 

Haberin Etiketleri :
TSK'dan Son Dakika Afrin Açıklaması; Şehit İki Askerin Naaşına Ulaşılamıyor! Gün İçinden

TSK'dan Son Dakika Afrin Açıklaması; Şehit İki Askerin Naaşına Ulaşılamıyor!

Afrin'de devam etmekte olan operasyonlar kapsamında acı haberler gelmeye devam ediyor. Son olarak Kilis'te bir camiye isabet eden roketli saldırı sonrasında 11 vatandaşın yaralandığı öğrenildi. Öte yandan 4 gündür devam eden bölgedeki çatışmalarda şehit olan 2 askerin naaşına, çatışmalar ve hava şartları nedeniyle ulaşılamadığı açıklandı. İşte haberin detayları...

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.