SON DAKİKA

Güvenlik nedeniyle Galatasaray Fenerbahçe maçı seyircisiz oynanacak!

>
Güvenlik nedeniyle Galatasaray Fenerbahçe maçı seyircisiz oynanacak!
Bir çok futbol severin büyük merakla beklediği derbi seyircisiz oynanacak. İşte detaylar:

Her yıl merakla beklenen Galatasaray - Fenerbahçe derbisi bugün seyircisiz oynanacak. İlk kez böyle bir karar alan yönetimin neden bu şekilde bir karar aldığı da kimse tarafından bilinmiyor. Kısa süre önce Ankara ve dün sabah saatlerinde İstanbul'da patlayan bombanın ardından Türkiye genelinde kırmızı alarm verilmişti. Bu durumun ardından bugün oynanacak Fenerbahçe ve Galatasaray derbisinin de iptal edilme durumu söz konusuydu.

Büyük sıkıntılarla karşı karşıya kalan Türkiye'nin terör olayları nedeniyle teyakkuz halinde olması büyük sorunları da beraberinde getirdi. Bugünden itibaren büyük heyecanla beklenen Galatasaray - Fenerbahçe derbisinin seyircisiz oynanmasına karar verildi. Alınan son bilgilere bugün derbi nedeniyle stad kapılarının saat 17.00'da açıldığı fakat yarım saat sonra taraftarın dışarı çıkarıldığı ifade edildi. Bomba ihbarı alınmamasına rağmen maçın seyircisiz oynanacak olması herkesi isyan ettirdi.

Günlerdir bu maçı bekleyen ve yüksek bilet fiyatları veren taraftarın bu nedenden dolayı isyan etmesi büyük bir sıkıntı yarattı.

NEDEN BU SAATTE İPTAL EDİLDİ?

Bir çok taraftar maça tam 1,5 saat kala böyle bir kararın alınmasından dolayı isyan etti. Dün maçın güvenlik gereğinden dolayı iptal edilmesini isteyen taraftar, kendilerinin stada geldikten sonra maçın iptal edilmesinin doğru olmadığını kaydetti.

Uzun zamandır beklenen maçın bu koşullar altında iptal edilmesi büyük sıkıntıların da beraberinde gelmesine neden oldu. 

FB - GS MAÇI İPTAL EDİLDİ Mİ?

 

 

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.