SON DAKİKA

Galatasaray'ın başına Fatih Terim mi gelecek?

>
Galatasaray'ın başına Fatih Terim mi gelecek?
Son yıllarda en zor sezonunu geçiren ve hem mali konuda hem de teknik konularda sıkıntı yaşayan Galatasaray'ın başına Fatih Terim mi gelecek?. Detaylar haberimizde...

Son yılların en kritik sezonunu geçiren Galatasaray, deyim yerindeyse mali bir buhran geçiriyor. Mali sorunların yanı sıra genel olarak teknik konularla da büyük sorunlar yaşayan Galatasaray, bir an önce taraftarını memnun etmek ve iyi birer çözüm elde etmek için elinden geleni yapmaya çalışıyor. Takımın gelecek yıl daha iyi bir performans kazanması ve şampiyonluk sürecinde yeniden iyi bir çözüm elde etmesi için Lucescu ile görüşen Galatasaray'ın eski ekibini tekrar oluşturması bekleniyor.

Uzun yıllar boyunca Galatasaray'a emek veren ve Galatasaray ile özdeşleşen Fatih Terim'in yeniden başa getirilmesini isteyen bir çok taraftar, başarılı teknik adamın, genel olarak takıma faydalı olabileceği iddia ediliyor. Bu konuda taraftarın da istediğini dile getiren Türkiye Profesyonel Futbolcular Derneği Başkanı Hakan Ünsal başarılı teknik adamın, Galatasaray için yeni bir fırsat olabileceğini ifade etti.

FATİH TERİM DURUMA SICAK BAKIYOR MU?

Bir süredir takımlardan uzak kalmaya devam eden ve sadece milli takımı çalıştıran Fatih Terim'in, bu durum nedeniyle büyük bir sıkıntı yaşadığı ifade ediliyor. Hatırlanacağı üzere, milli takımın antrenörlüğünü kabul eden ve bu sebepten dolayı da Galatasaray'dan kovulan Fatih Terim'in, bu sebepten dolayı sarı kırmızılı ekibe tekrar dönmeyeceği iddia ediliyor.

Konuya ilişkin açıklama yapmayan Fatih Terim sessizliğini korurken, en kısa zamanda güzel haberler almak isteyen Galatasaray taraftarı, başarılı teknik adamın takımı iyi bir yere taşıyacağından umutlu.

Uzmanlar uyarıyor! Bu yiyecekler çocuklar için çok tehlikeli!

 

İstanbul'da şüpheli paket alarmı ortalığı karıştırdı!

Haberin Etiketleri :
  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.