SON DAKİKA

Galatasaray Fenerbahçe derbisi ne zaman yapılacak? GS FB derbi tarihi

>
Galatasaray Fenerbahçe derbisi ne zaman yapılacak? GS FB derbi tarihi
Tüm dünyanın büyük merakla beklediği Galatasaray - Fenerbahçe derbisinin ne zaman yapılacağı herkesi meraklandırıyor. Detaylar haberimizde...

Son yılların en önemli derbilerinden biri olan Galatasaray - Fenerbahçe derbisi yaşanan sıkıntılar yüzünden iptal edilmişti. Kısa süre önce Ankara'da meydana gelen patlamanın tüm sivilleri vurması olayların akışını da değiştirmişti. Bu durumun ardından derbi günününde de İstiklal Caddesi'nde bomba patlaması herkesi derinden etkilemişti.

Bombaların art arda patladığı Türkiye'de meydana gelen olaylar herkesi şaşırtmış, bu durumun ardından da alınan tüm istihbarata göre derbi çıkışında da tüm taraftarın üzerine roket atılacağını kaydetmişti. Tüm bu istihbaratların ardından harekete geçen yetkililer ise en kısa zamanda derbiyi iptal etmiş ve stadı da boşaltmıştı. Yaşananların ardından büyük bir sıkıntı yaşayan taraftar, büyük zorluklarla evine geri dönmüştü.

TARİH HALA AÇIKLANMADI!

Geçtiğimiz hafta iptal edilen derbinin ardından tarihin hala açıklanmaması herkesi şaşırttı. Derbi için iddialara göre tarihin belirlenmesini iki kulübe bıraktı. Geçtiğimiz günlerde açıklama yapan TFF'nin tarihi iki kulübe bıraktığı ve tarih için uzlaşmaya varmalarının daha doğru olacağı iddia edildi. 

TFF'nin bu önerisinden sonra Fenerbahçe ve Galatasaray'ın ne zaman anlaşmaya varacağı ise herkes tarafından merak ediliyor. Henüz konu ile görüşmediği ifade edilen Galatasaray ve Fenerbahçe'nin tam olarak tarihi ne düşündükleri de tüm taraftarı meraklandırıyor. 

Yavuz Bingöl ve Öykü Gürman boşanıyor mu?

 

Demet Akalın canlı yayında gözyaşlarını tutamadı!

 

Evlenmek isteyenler için devlet 40 bin lira hibe verecek!

 

Gelin Evi başvuru formu 2016! Gelin Evi başvurusu nasıl yapılır?

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.