SON DAKİKA

Flaş uyarı! İstanbul'da bir çok ilçe 28 Mart'ta elektriksiz kalacak!

>
Flaş uyarı! İstanbul'da bir çok ilçe 28 Mart'ta elektriksiz kalacak!
Son zamanlarda artış gösteren bakım onarım çalışmaları ile birlikte İstanbul'da belli başlı ilçelerde yeniden elektriklerin kesileceği bildirildi.

İstanbullular elektrik kesintileri ile boğuşmaya devam ediyor. Adım adım yaz aylarının gelmesi ile birlikte, herkesin daha sağlıklı bir şekilde elektrik almasını sağlamak ve işlerini sorunsuz bir şekilde halletmeleri için bakım onarım çalışmaları da tüm hızıyla devam ediyor. Yaz aylarında elektriklerin kesilmesi ve insanların sıcaklardan dolayı sıkıntı yaşamaması için bu aylardan itibaren başlayan elektrik kesintilerinin devam edeceği ve yaz başına kadar ara ara gerçekleştirileceği ifade ediliyor.

Geçtiğimiz günlerde meydana gelen kesintilerin ardından bir yeni kesintinin daha geleceğini açıklayan Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş, 28 Mart'ta bir çok ilçeye enerji verilmeyeceğini açıkladı. İstanbul Anadolu Yakası'nda bulunan bir çok ilçeye elektrik verilmeyeceğini kaydeden Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş, elektrik kesintilerinin yapılacağı ilçeleri de tek tek açıkladı. İşte kesintilerin yapılacağı o ilçe ve mahalleler:

Maltepe

Saat 00.30 ile 06.30 arasında Zümrütevler Mahallesi'nde bulunan Lalegül Sokağı'na elektrik verilmeyecek.

Tuzla

Saat 09.00 ile 16.00 arasında Orta Mahallesi'nde bulunan Yeniçayır, 30 Ağustos, Spor, Şenay, İshakpaşa sokaklarına elektrik verilmeyecek. Yine aynı tarihte saat 10.00 ile 13.00 arasında Aydıntepe Mahallesi'nde bulunan Rauf Orbay ve Güzin sokaklarına enerji verilmeyecek.

Kartal

Saat 10.00 ile 13.00 arasında Esentepe Mahallesi'nde bulunan Hazal Sokağı elektrik alamayacak.

Beykoz

Saat 09.00 ile 17.00 arasında Paşabahçe Mahallesi'nde bulunan Şekerpare, Reşadiye Bağlar sokaklarına enerji kesintisi uygulanacak. 

Ümraniye

Saat 11.00 ile 16.00 arasında Mehmet Akif Mahallesi'nde bulunan Öztekin, Asya, Cumhur ve Şanlı sokaklarında elektrik kesintisi uygulanacak.

Afrin Harekatı'nda 45. gün! TSK, iki köyü daha teröristlerden temizledi Son Dakika

Afrin Harekatı'nda 45. gün! TSK, iki köyü daha teröristlerden temizledi

Afrin Harekatı'nda bugün 45. güne girildi. TSK'nın Zeytin Dalı Harekatı'nda şu ana kadar 2795 teröristin etkisiz hale getirildiği açıklandı. Afrin'de son duruma ilişkin haberler gelmeye devam ediyor. Terör hedeflerinin ÇNRA'larla vurulması ve Raco'daki çatışma anına ilişkin görüntüler ortaya çıktı. Genelkurmay Başkanı Orgeneral Akar, vatandaşlara Afrin Harekatı'na desteklerinden dolayı teşekkür konuşması yaptı. Son dakika haberine göre, TSK, Afrin'in iki köyünü daha teröristlerden temizledi

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.