SON DAKİKA

Fenerbahçe Galatasaray derbisi iptal mi edilecek?

>
Fenerbahçe Galatasaray derbisi iptal mi edilecek?
Bugün oynanması planlanan Galatasaray - Fenerbahçe derbisinin bugün oynanması planlanıyordu. Fakat maç iptal edildi.

Herkesin merak ederek takip ettiği derbilerden biri olan Fenerbahçe - Galatasaray derbisinin bugün iptal edildiği bildirildi. Bugün meydana gelen olaylar herkesi şoke etti. Uzun zamandır beklenen derbi terör olayları nedeniyle sekteye uğramıştı.

Geçtiğimiz hafta meydana gelen olay ile birlikte herkes büyük şok yaşamıştı. Ankara'da meydana gelen patlamada Galatasaraylı Umut Bulut'un babası hayatını kaybetmişti. Bu patlamanın ardından Umut Bulut'ub babasını kaybetmesi ile birlikte Galatasaray camiası büyük bir acı ile karşı karşıya kalmıştı. Yaşananların ardından bu hafta oynanması beklenen Fenerbahçe ve Galatasaray derbisinin iptal edilip edilmeyeceği de merak ediliyordu. Dün sabah saatlerinde Taksim'de meydana gelen patlamanın ardından derbinin iptal edileceği düşünülmüştü. Fakat konu ile alakalı olarak açıklama gelmedi.

Uzun zamandır beklenen derbinin ardından bugün seyircisz oynama kararı alındı. Bu kararın ardından ise Galatasaray, başvuruda bulunarak maçın iptal edilmesi gerektiğini ifade etti. Maça son 1,5 saat kala güvenlik önlemleri nedeniyle maçı iptal etmeyen ve seyircisiz oynama kararı alan TFF'nin bu kararına bir çok merkezden itiraz geldi.

FUTBOL TARİHİNDE BİR İLK!

Türkiye'de yaşanan terör olaylarının ardından ilk kez maç güvenlik sebebiyle iptal edildi. Ortaya atılan iddialara göre herhangi bir bomba ihbarının bulunmadığı ifade edildi. Fakat derbinin iptal edilmesi büyük sorunları da beraberinde getirdi. Kısa süre önce alınan bu karar ile birlikte herkes büyük bir şok yaşadı.

Fenerbahçe - Galatasaray derbisinde SON DAKİKA! 

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.