SON DAKİKA

Fatih Terim’den Emre Yorumu

>
Fatih Terim’den Emre Yorumu
Milli Takım Teknik Direktörü Fatih Terim, Emre’nin yaptıklarını onaylamıyorum ama ona yapılanları da hoş bulmuyorum açıklamalarını yaptı.

Hollanda maçının öncesinde düzenlenen basın toplantısında Terim Emre hakkında açıklamalarda bulundu. Emre’nin yaptıklarını uygun görmedi ama Emre’yi aynı zamanda da korudu.


Ömer Toprak Daveti Kabul Etmedi.
Fatih Terim milli takım kampına katılmayan Ömer Toprak hakkında da bazı açıklamalarda bulundu. Başarılı savunma oyuncusunun takımda olmasını isteyen Fatih Terim Ömer Toprak’ın kararına saygı duydu. Terim, Ömer’in bu kararının milli takıma olumsuz yansımaması için  herkesin el birliği ile bu krizi doğru bir şekilde yönettiğini belirtti. Dünyada herkesin böyle bir hakkı var diyen Terim futbolcu hakkındaki yorumlarını bitirdi.


Gündemden düşmeyen Emre Bilic kavgası hakkında da konuşan Fatih Terim, Emre’ye yaptıklarını tasvip etmediğini de söylediğini belirtti. Emre’yi yaptıklarında dolayı linç etmenize gerek yok diyen Terim, Emre’nin kampta iyi günler geçirmediğini söyledi.
Fatih Terim, Hollanda maçında rakipten korkmadıklarını ve ülkenin bu galibiyete çok ihtiyacı olduğunu açıklamalarında söyledi.

Haberin Etiketleri :
  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.