SON DAKİKA

Erken seçim yapılacak mı? YSK'dan erken seçim açıklaması!

>
Erken seçim yapılacak mı? YSK'dan erken seçim açıklaması!
Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun dün yaptığı açıklamaların ardından YSK'nın yeni bir ihale açması büyük sorunları da beraberinde getirdi.

Türkiye son yılların en büyük kaos durumu ile karşı karşıya kaldı. Uzun zamandır büyük sorunların yaşandığı Türkiye'de dün yeni bir karar alan Başbakan Ahmet Davutoğlu, görevinden ayrılacağını açıkladı. İlk olarak görevini bıraktığını belirten Ahmet Davutoğlu, bu konudan bir anlam çıkarılmaması gerektiğini açıkladı.

Uzun zamandır büyük sıkıntılarla karşı karşıya kalan ve bu durum yüzünden de harekete geçen çoğu kişi iddialara göre erken seçim yapılacağını belirtmişti. Bu iddiaların ardından ise YSK'nın tercih mühürü için ihale başlatması olayların akışını da değiştirdi. Gün yüzüne çıkan bu durumun ardından erken seçim iddialarına YSK'dan da açıklama geldi. Bu açıklamalar ise yeni tartışmaları gün yüzüne çıkardı.

ERKEN SEÇİM OLACAK MI?

Bir çok kişinin büyük merakla beklediği erken seçim ile ilgili son gelişmeler de merak edilimeye devam ediliyor. Kısa süre içinde istifa edeceğini belirten Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun ardından erken seçim iddialarının ortaya atılması herkesi şoke etti. Bu durumun ardından erken seçim iddialarını güçlendiren YSK'nın ihale açması olayları daha da alevlendirdi.

Konu ile alakalı olarak açıklamada bulunan YSK, konu ile alakalı bir durum olmadığını kaydetti. Rutin olarak seçimlerde sıkıntı yaşamamak için böyle bir karar alındığını ifade eden YSK, erken seçim gibi bir durumun olmadığını kaydetti.

Can Dündar'a şok saldırı! Silahların hedefi oldu!

 

Can Dündar'ın aldığı ceza belli oldu! Ünlü gazeteci yıllarca hapis yatacak!

Haberin Etiketleri :
  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.
x