SON DAKİKA

Dev Fuhuş Çetesi Çökertildi! Whatsapp'tan Tanıtım Bile Yapmışlar...

>
Dev Fuhuş Çetesi Çökertildi! Whatsapp'tan Tanıtım Bile Yapmışlar...
Muğla'ya bağlı Bodrum ilçe sınırlarında fuhuş amaçlı insan tacirlerine ilişkin gerçekleştirilen operasyonlar çerçevesinde 15 adet şüpheli tutuklanarak cezaevine gönderilmişti. Şüphelilere yönelik gerçekleştirilen soruşturmada bugün sona gelindi. 15 şüpheliye Örgüt hiyerarşisi içinde fuhşa aracılık ve yer temini suçuyla birlikte dava açıldı.

Fuhuş amaçlı insan tacirlerine ilişkin gerçekleştirilen operasyonlar çerçevesi dahilinde önceki günlerde 20 farklı adrese Bodrum Cumhuriyet Başsavcılığı'nın verdiği talimatla birlikte eş zamanlı operasyon altına imza atılmıştı.

Bodrum Cumhuriyet Başsavcılığı'nın, Sulh Ceza Hakimliği'nden aldığı kararla birlikte start verdiği söz konusu projeli soruşturma neticesi,Kırgız, Kazak, Özbek ve Rus uyruklu 18 farklı kadını Bodrum'da fuhuşa teşvik eden Ö.K. liderliğindeki örgüte ilişkin olarak çalışma altına imza atılmıştı.

Muğla İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'nün yoğun ve sıkı çalışmalarının neticesinde, fuhuşa aracılık ve yer temini yaptığı belirlenen toplam 15 kişi Bodrum, İzmir, Van ve Yalova üzerinde eş zamanlı arama kararları neticesinde yakalanmış ve ardından Bodrum'a getirilerek, 29 Aralık 2017 tarihinde Sulh Ceza Hakimliği tarafından tutuklanmıştı.

Sonuna gelinen soruşturma kapsamında, fuhuşa aracılık eden şüpheli bireylerin Bodrum üzerinde eğlence sektörüyle ünlenmiş olan Gümbet Mahallesi'nde toplam olarak 3 otel ve bir apart işletmesiyle ortak bir şekilde çalıştıkları ve bu söz konusu yerlerden yer temin ettikleri tespit edildi. 

Haberin Etiketleri :
Afrin Harekatı'nda 45. gün! TSK, iki köyü daha teröristlerden temizledi Son Dakika

Afrin Harekatı'nda 45. gün! TSK, iki köyü daha teröristlerden temizledi

Afrin Harekatı'nda bugün 45. güne girildi. TSK'nın Zeytin Dalı Harekatı'nda şu ana kadar 2795 teröristin etkisiz hale getirildiği açıklandı. Afrin'de son duruma ilişkin haberler gelmeye devam ediyor. Terör hedeflerinin ÇNRA'larla vurulması ve Raco'daki çatışma anına ilişkin görüntüler ortaya çıktı. Genelkurmay Başkanı Orgeneral Akar, vatandaşlara Afrin Harekatı'na desteklerinden dolayı teşekkür konuşması yaptı. Son dakika haberine göre, TSK, Afrin'in iki köyünü daha teröristlerden temizledi

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.