SON DAKİKA

Can Dündar'a şok saldırı! Silahların hedefi oldu!

>
Can Dündar'a şok saldırı! Silahların hedefi oldu!
Başarılı gazeteci Can Dündar, bugün adliye önünde büyük bir şok yaşadı. Adliyeye gireceği sırada silahlı saldırıya uğrayan Can Dündar'ın son durumu da herkesi şaşırttı.

Uzun zamandır büyük sorunlar yaşayan Can Dündar, kısa süre içinde MİT Tırları yazısı yüzünden tutuklanmıştı. MİT Tırları için yazılan bu yazının ardından ise Erdem Gül ve Can Dündar için mahkeme kararı verildi. Mahkemelere çıkan ve aynı zamanda da Silivri Cezaevi'nd yatmaya devam eden Can Dündar ve Erdem Gül için yeni bir karar alındı. Bu kararlara göre ise Can Dündar ve Erdem Gül tahliye edildi.

Davalarında tutuksuz yargılanmak üzere Erdem Gül ve Can Dündar'ın dışarıya çıkmasına müsade edildi. Bu durumun ardından ise davaları için sık sık adalet sarayına gidip gelen Can Dündar ve Erdem Gğl, bugün büyük bir şok yaşadı.

NE OLDUĞUNU ANLAYAMADI

Aniden yanına yaklaşan ve silahını çıkaran saldırgan tarafından kurşunların hedefi olan Can Dündar, büyük bir korku yaşadı. Röportaj verirken aniden yanına yaklaşan adamın silahını çıkardığını fark eden Can Dündar, kaçmaya başladı. Bu süre içinde bir gazeteciyi de önüne alan ve kurşunlardan kaçmaya çalışan Can Dündar, büyük bir korku yaşadı.

Saldırganı son anda durdurmaya çalışan polis de büyük bir şaşkınlık yaşadı. Aniden silahını çıkaran ve Can Dündar'a ateş etmeye çalışan kişinin kim olduğu da anlaşılmaya çalışıldı. Polisin müdahalesiyle de silahını bırakan zanlı karakola götürüldü. Can Dündar'ın durumunun ise iyi olduğu kaydedildi. Olaylar sırasında bir gazeteci de yaralandı.

Erken seçim yapılacak mı? YSK'dan erken seçim açıklaması!

 

Can Dündar'ın aldığı ceza belli oldu! Ünlü gazeteci yıllarca hapis yatacak!

Haberin Etiketleri :
  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.