SON DAKİKA

Can Dündar Tahliye Sonrası İlk Yazısıyla Takdir Topladı!

>
Can Dündar Tahliye Sonrası İlk Yazısıyla Takdir Topladı!
92 gündür Silivri Cezaevinde tutuklu bulunan gazeteci Can Dündar ,Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a teşekkür etti!

Haberin Galerisi İçin TIKLAYIN..


Silivri Cezaevinde 92 gün tutuklu bulunan gazeteci ve yazar Can Dündar Anayasa Mahkemesi kararıyla tahliye edildikten sonra bugün ilk yazısını bağlı bulunduğu Cumhuriyet gazetesinde yazdı.

"Bir yandaş yazı denemesi Erdoğan'a açık teşekkür" başlığı altında Cumhuriyet gazetesinde ilk yazısını yazan Can Dündar Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a minnettarlığını belirtti.Bugün Cumhuriyet gazetesinde ilk yazısını yazan Can DDündar,Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a," Bütün dünya biliyor ki son üç aylık tutuklulugumuzu sizin şahsi sikayetinize ve bir dediğinizi iki etmeyen sulh ceza hakimlerinin şaşmaz itaatine borçluyuz " dedi.

Can Dündar bugünkü yazısında, " Size şükranlarımı sunuyorum .Sayenizde  yılbaşı  kutlamada ilk defa sevdiklerinden ayrı bir yılbaşı gecesi geçirdim. Sevdiklerimin kıymetini sizin Sayenizde anladım .Belki de hapis yatmakla orada bulunanları daha iyi anladım .Tesekkur ediyorum size beni gerçekten kurtardığınız için " diyerek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a minnettarlığını belirtti.

Can Dündar: Bir çete kanala el koyuyor, tüm kanallar bu işgali canlı yayınlamalı
can dundar soylesi 2
Sulh Ceza Hakimliği, Can Dündar ve Erdem Gül ün tutuklanmalarına karar verdi.

Haberin Etiketleri :
Afrin Harekatı'nda 45. gün! TSK, iki köyü daha teröristlerden temizledi Son Dakika

Afrin Harekatı'nda 45. gün! TSK, iki köyü daha teröristlerden temizledi

Afrin Harekatı'nda bugün 45. güne girildi. TSK'nın Zeytin Dalı Harekatı'nda şu ana kadar 2795 teröristin etkisiz hale getirildiği açıklandı. Afrin'de son duruma ilişkin haberler gelmeye devam ediyor. Terör hedeflerinin ÇNRA'larla vurulması ve Raco'daki çatışma anına ilişkin görüntüler ortaya çıktı. Genelkurmay Başkanı Orgeneral Akar, vatandaşlara Afrin Harekatı'na desteklerinden dolayı teşekkür konuşması yaptı. Son dakika haberine göre, TSK, Afrin'in iki köyünü daha teröristlerden temizledi

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.
x