SON DAKİKA

Bir Zamanların En Güçlü Markasının Sadece 3 Mağazası Kaldı!

>
Bir Zamanların En Güçlü Markasının Sadece 3 Mağazası Kaldı!
Bimeks tarafından gerçekleştirilen açıklamada, olumsuz şartlardan dolayı şirket faaliyetinin neredeyse durma konumuna kadar ulaştığı vurgulandı.

Bimeks, şirket faaliyetlerinin bitti bitecek durumda olduğunu, alacaklılara sunmuş oldukları çift seçeneği bulunan çözüm paketinin ise nihai çözüm olarak ön plana çıkacak olduğunu iletti.

Bimeks tarafından gerçekleştirilen açıklamada, ticari ve finansal darboğazı geçerek, normal ticari kapasitesine tekrardan dönme amacı güderek iki alternatifli çözüm paketi ürettiklerini ve bu çerçeve dahilinde bankalar ve tahvil yatırımcılarından yazılı cevapların hızlı bir şekilde firma bünyesinde değerlendirilmeye devam edildiği iletildi.

Aynı zamanda Bimeks, şuanda yalnızca 3 tane aktif mağazası ve toplam 38 adet çalışan personeliyle birlikte faaliyetlerine devam ettiğini açıklayarak, şirketin mevcutta oluşan olumsuz problemler ve şartlardan dolayı mağaza ve personel sayısında azaltma yoluna gitmekte zorunluluk yaşadığını, Halihazırda şirket stoğunda, 21 tanesi geçici kapama olmak üzere 24 mağaza ve 38 çalışanın bulunduğu, olumsuz şartlardan dolayı şirketin batma noktasında yer aldığı, sunulan söz konusu planın ise bu olumsuz durumun üstesinden gelmek için nihai çözüm olarak ön plana çıktığı belirtildi.

Bimeks tarafından açıklanan söz konusu çözüm planı ise "E-ticaret". Mağaza destekli ve web tabanlı hibridperakende iş modeliyle birlikte Bimeks, tekrardan eski Bimeks olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Alacaklıların çözüm planına yönelik cevapları şirkete yazılı olarak iletildikten sonra meydana gelecek sonuç ve hemen ardından temelleri atılacak olan sürece yönelik kısa süre içerisinde açıklama gerçekleştirilecek. 

Haberin Etiketleri :
Afrin Harekatı'nda 45. gün! TSK, iki köyü daha teröristlerden temizledi Son Dakika

Afrin Harekatı'nda 45. gün! TSK, iki köyü daha teröristlerden temizledi

Afrin Harekatı'nda bugün 45. güne girildi. TSK'nın Zeytin Dalı Harekatı'nda şu ana kadar 2795 teröristin etkisiz hale getirildiği açıklandı. Afrin'de son duruma ilişkin haberler gelmeye devam ediyor. Terör hedeflerinin ÇNRA'larla vurulması ve Raco'daki çatışma anına ilişkin görüntüler ortaya çıktı. Genelkurmay Başkanı Orgeneral Akar, vatandaşlara Afrin Harekatı'na desteklerinden dolayı teşekkür konuşması yaptı. Son dakika haberine göre, TSK, Afrin'in iki köyünü daha teröristlerden temizledi

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.