SON DAKİKA

Beşiktaş'ın hedefi Erkan Zengin oldu!

>
Beşiktaş'ın hedefi Erkan Zengin oldu!
Son olarak Trabzonspor'da kadro dışı bırakılan ve ardından da sözleşmesi feshedilen Erkan Zengin'in Beşiktaş'a gelmesi için görüşme talep ettiği iddia edildi.

Trabzonspor'un geçtiğimiz hafta Fenerbahçe ile büyük bir mağlubiyet alması, kulüp içerisinde büyük sıkıntıların ortaya çıkmasına neden oldu. Uzun zamandır çeşitli sorunlar yaşayan Trabzonspor, bir an önce iyi bir kazanım elde etmek ve güzel günlerine dönebilmek için ellerinden geleni yapmaya çalışıyor. Taraftarın genel olarak büyük sıkıntılar yaşaması ve bu sezon istediği galibiyeti de alamaması büyük sorunları da beraberinde getiriyor.

Trabzonspor içerisinde yaşanan gerilimin her geçen gün artış göstermesi ve aynı zamanda da en iyi oyuncuların kadro dışı bırakılması, gerilimi daha da arttırdı. Bu durum nedeniyle büyük sorunlar yaşayan bordo mavili Erkan Zengin, takımdan ayrılacağının sinyallerini vererek, en kısa zamanda iyi bir kulübe transfer için çalışmalara başladı.

BEŞİKTAŞ TALİP OLDU

Trabzonspor'un en iyi oyuncularından biri olan Erkan Zengin için görüşmek istediğini belirten Beşiktaş, başarılı futbolcunun menajeri ile temasa geçti.

Erkan Zengin ile gerekli anlaşmalar sağlanırsa, Beşiktaş'a gelebileceğini ifade eden yetkililer, temasların sürdüğünü kaydetti. Başarılı futbolcu Erkan Zengin ile ilgilenen kulübün sadece Beşiktaş olmadığını iddia eden spor basını, bordo mavili futbolcu ile aynı zamanda Galatasaray'ında yakından ilgilendiği kaydedildi. Aynı zamanda Çin'den başka bir takımın da Erkan Zengin ile görüşmek istediği gelen iddialar arasında yer aldı.

Başbakan Davutoğlu'ndan Pelikan Dosyası'na ağır sözler!

 

Operasyonlarda büyük başarı! Tam 324 PKK'lı terörist öldürüldü!

Haberin Etiketleri :
  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.