SON DAKİKA

Başak Dizer'in ücret talebi dudak uçuklattı!

>
Başak Dizer'in ücret talebi dudak uçuklattı!
Kıvanç Tatlıtuğ ile evlendikten sonra herkesin yakın markaja aldığı isimlerden olan Başak Dizer, kendisine gelen teklifler için yüksek fiyatlar istemesi şaşırtıyor.

Şubat ayında ani bir karar vererek Fransa'ın başkenti Paris'te evlenen ve ilk adımı farklı bir şekilde atan Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer, herkesi şaşırtmaya devam ediyor. Kısa süre içinde ilişkilerini tamamen evliliğe dönüştüren ve ardından da kendilerine yeni bir hayat kuran Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer, herkesi şaşırtmaya devam ediyor.

Kıvanç Tatlıtuğ ile evlendikten sonra şöhreti yakalayan ve ismi duyulmaya başlayan Başak Dizer'in işlerinin açıldığı ve çok kısa bir süre içinde yeni reklam filmiyle de izleyicilerin karşısına çıkmak istediği bildiriliyor. Kısa süre önce Kıvanç Tatlıtuğ ile evlenen ve İstanbul'a dönen Başak Dizer'in aslında bir stil danışmanı olduğu biliniyordu. Fakat bir kozmetik şirketinden reklam teklifi alan Başak Dizer, bu reklam için tam 500 bin lira istediğini açıkladı.

İSTEDİĞİ FİYAT HERKESİ ŞAŞIRTTI

Kısa süre içinde büyük teklifler alan Başak Dizer'in istediği fiyatın çok uçuk olması da teklif veren firmaları isyan ettirdi. Henüz markalaşma yolunda emin adımlarla ilerleyen Başak Dizer'in 500 bin lira fiyat istemesiyle birlikte reklamda oynayıp oynamayacağı da merak ediliyor.

Hatırlanacağı üzere Kıvanç Tatlıtuğ'da uzun zamandır ekranlara gelirken, yüksek fiyatlarla projelerine başlıyor. Tatlıtuğ'un çektiği dizi ve reklamlardan kazandığı ücretler tam bir servet değerinde.

Fatih Ürek'e zayıflamak çok pahalıya patladı!

 

Amine Gülşe'nin sırrı herkesi şaşırttı!

 

Haberin Etiketleri :
  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.