SON DAKİKA

Aziz Yıldırım'ın hakkında soruşturma başlatıldı!

>
Aziz Yıldırım'ın hakkında soruşturma başlatıldı!
Dün Antalya'da gerçekleşen Galatasaray - Fenerbahçe kupa finali sonrası yaşanan olaylardan dolayı Aziz Yıldırım hakkında soruşturma başlatıldığı bildirildi.

Uzun zamandır beklenen kupa finali dün akşam sonunda gerçekleşti. Galatasaray ve Fenerbahçe arasında yaşanan kupa maçında ortaya çıkan görüntüler de Türk Futbol Tarihi'ni bir kez daha yaraladı. Galatasaray'ın kupayı kazanması ile birlikte büyük bir öfkeye kapılan Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ağır hakaretler etti.

Kamu görevlileri ve çeşitli savcıların bulunduğu bölümde maç seyreden Aziz Yıldırım, maçın kaybedilmesinden sonra orada bulunan görevlilerle tartıştı. Çok ağır küfürler eden Aziz Yıldırım, hakemleri ve Galatasaray'ı topa tutarken, onu uyaran savcılarla da kavga etti.

Yaşanan kavganın ardından bir çok kamu görevlisi ile sözlü tartışmaya giren Aziz Yıldırım'ın ağır sözler sarf ettiği iddia edildi. Söz konusu durumla ilgili olarak girişimlere başlayan savcılar ise Aziz Yıldırım hakkında suç duyurusunda bulunup dava açtılar.

SORUŞTURMANIN ASIL NEDENİ KÜFÜR

Oynanan maçta 90 dakika boyunca heyecan durmak bilmedi. Galatasaray'ın golü erken bulmasının ardından başlayan süreç herkesi de şaşırttı. Fenerbahçe'nin çok iyi bastırmasına rağmen, maçı tek gollük skor ile kapatmayı başaran Galatasaray, kupanın da sahibi oldu.

UEFA'dan aldığı cezayı bu sayede bir yıla indiren Galatasaray, büyük mutluluk yaşarken, Başkan Aziz Yıldırım'ın küfürleri de tribünleri inletti. Bu konuda savcılarla gerilim yaşayan Yıldırım'ın en kısa zamanda hakkında soruşturma başlatılması nedeniyle Antalya'ya gelip ifade vermesi bekleniyor.

Meslek lisesi öğrencilerine müjdeli haber! Ek puan geliyor!

 

TSK'dan flaş operasyon! IŞİD yine vuruldu!

 

Haberin Etiketleri :
  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.