SON DAKİKA

Arda Turan'a görülmemiş teklif! Çinliler çıldırdı!

>
Arda Turan'a görülmemiş teklif! Çinliler çıldırdı!
Türkiye'nin en iyi futbolcularından biri olan ve geçtiğimiz sezon Barcelona'ya transfer olan Arda Turan'da Çin'den rekor teklif yapılacağı iddia edildi.

Türkiye'nin en iyi futbolcularından biri olan ve Galatasaray'dan sonra İspanya'ya transfer olarak kariyerinde hızla yükselmeye başlayan Arda Turan'a rekor teklif verilmeye hazırlanıyor. Barcelona'ya transfer olduktan sonra herkesin hedefi haline gelen Arda Turan, kısa süre içinde kariyerinde de emin adımlar atmaya başladı.

Teknik konularda daha iyi çalışan ve bu sebepten dolayı her geçen gün kendisine yeni bir şeyler katarak herkesin dikkatini çekmeye devam eden Arda Turan için Çin takımları da seferber oldu. Daha önce Türkiye'den bir çok oyuncuyu bünyesine katan Çin, şimdi de gözünü Barcelona'nın iyi oyuncularından biri olan Arda Turan'a dikti.

Arda Turan için büyük bir serveti gözden çıkarmaya hazırlanan ve başarılı yıldız için düğmeye basan Beijing rekor ücret için bütçe görüşmeleri yapıyor. Arda Turan'ın bonservisini alabilmek için Barcelona'ya tam 100 milyon euro teklif etmeyi düşünen Beijing'te aynı zamanda Burak Yılmaz'da yer alıyor.

BARCELONA OLUMSUZ BAKIYOR

Arda Turan'ı henüz yeni bünyesine katan Barcelona ise başarılı futbolcunun satılmasına sıcak bakmıyor. Arda için oldukça umutlu olan Barcelona'nın aynı zamanda başarılı oyuncuyu iyi bir yerlere taşıması bekleniyor.

Beijing takımının aynı zamanda Barcelona'dan Dani Alves'i de almak istediği fakat kulübün bu transfere de sıcak bakmadığı, genel olarak Barcelona'nın takımını bozmak istemediği ifade ediliyor.

Altın fiyatları uçuşa geçti! Düğün yapacaklara kötü haber!

 

Kadınlar büyük tehlikenin farkında değil!

Haberin Etiketleri :
  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.