SON DAKİKA

Altın fiyatları yükseliyor mu? Altın fiyatlarında son durum 25 Ocak 2016

>
Altın fiyatları yükseliyor mu? Altın fiyatlarında son durum 25 Ocak 2016
Altın fiyatlarında dalgalanmalar yaşanırken fiyatlar yükselmeye devam ediyor. Peki altın fiyatlarında son durum ne?. Detaylar haberimizde...

Haberin Galerisi İçin TIKLAYIN..


Son günlerde piyasalarda artış gösteren fiyatlar yatırımcıları da oldukça etkiliyor. Her geçen gün artış gösteren altın fiyatları nedeniyle dövizlerdeki artış da dikkatleri üzerine çekiyor.

Altın fiyatlarında yaşanan artış ile birlikte piyasalarda meydana gelen dengesiz yükseliş altın üreticilerini de etkiliyor. Altın üreticileri her geçen gün artış gösteren altın fiyatlarından dolayı büyük bir sıkıntı yaşıyor. Altın fiyatlarında artış yaşanmasından dolayı da alıcılar yatırımlarını farklı noktalara yapıyor. Altın fiyatlarının artması ve gram altının fiyatlarında gözle görülür yükselişle üst seviyelere tırmanması nedeniyle döviz daha da değer kazanıyor.

Bu illerde oturanlar dikkat! Kar yağışı yeniden dönüyor!

Son zamanlarda yaşanan terör olayları nedeniyle piyasalarda oluşan dalgalanmalar, altın ve döviz fiyatlarını da etkiliyor. Altında en çok tercih edilen çeyrek altının  1 ayda 16 lira zamlanmasından dolayı alıcılar başka alternatiflere yöneliyor. Bugün açılan piyasalarla birlikte hediyelik altın en çok tercih edilenler arasında yer alıyor.

Bugün açılan piyasalarla birlikte çeyrek altın 177,24 liradan alıcı bulurken, tam altın 355,64 liradan alıcı buldu. Cumhuriyet Altın'ı 745 liradan satışa sunuldu.

İstanbul'a kar yeniden geliyor! MGM 2016 İstanbul hava durumu raporu

yarım altın fiyatları 25 aralık 2015
çeyrek altın fiyatları 2 ocak 2016
Altın fiyatları yükseliyor mu? 2 Ocak 2016 altın fiyatlarında son durum
Altın fiyatları yükseliyor mu? Altın fiyatlarında son durum 12 Ocak 2016
Altın fiyatları yükseliyor mu? Altın fiyatlarında son durum 12 Ocak 2016

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.