SON DAKİKA

Altın fiyatları yükseliyor mu? Altın fiyatlarında son durum 14 Ocak 2016

>
Altın fiyatları yükseliyor mu? Altın fiyatlarında son durum 14 Ocak 2016
Altın fiyatlarında yaşanan son dalgalanmalarla birlikte fiyatlar yükselmeye devam edecek mi?. Detaylar haberimizde...

Haberin Galerisi İçin TIKLAYIN..


Son günlerde piyasalarda yaşanan hareketlilik bir çok kişiyi etkilemeye devam ediyor. Uzun zamandır devam eden piyasa dalgalanmaları nedeniyle dolar artış gösterirken, altın fiyatları da bir anda tavan yapmıştı. Bu durumun ardından ise bir çok kişi elinden bulunan altınları çıkarmış ve altın satışlarında gözle görülür düşüş yaşanmıştı.

Her geçen gün yeni bir dalgalanma ile karşı karşıya kalan altın, bu durumlar nedeniyle büyük sıkıntılara yol açmaya devam ediyor. Alıcılarına ve özellikle de altın ticareti yapanlar için oldukça sıkıntılı olan altın fiyatları, geçtiğimiz hafta tavan fiyatlara ulaşmış, ardından da yeniden düşüşe geçmişti. Normalleşme sürecine geçen bu dönemle birlikte altın yeniden normal seviyelere indi.

Bugün piyasaların açılması ile birlikte güne normal seviyede başlayan altın, Kapalıçarşı'da gram bazında 106,60 liradan satıldı. Aynı zamanda çeyrek altın 176 liran alıcı bulurken, tam ziynet altın 695 lira, yarım ziynet altın 349 lira, Cumhuriyet Ata 716 liradan alıcı buldu.

İstanbul'a kar geliyor! Meteoroloji'den İstanbul için kırmızı alarm!

 

Şiddetli kar yağışı geliyor! MGM'den bu iller için önemli uyarı!

 

yarım altın fiyatları 16 kasım 2015
Altın fiyatlarında son durum! Çeyrek altın fiyatı ne kadar oldu?
Altın fiyatları yükseliyor mu? Altın fiyatlarında son durum 12 Ocak 2016
Altın fiyatları ne kadar oldu? Çeyrek altında son durum
5 aralık 2015 altın fiyatları

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.