SON DAKİKA

14 Mayıs ehliyet sınav giriş yerleri belli oldu mu? 14 Mayıs 2016 ehliyet sınav giriş belgeleri

>
14 Mayıs ehliyet sınav giriş yerleri belli oldu mu? 14 Mayıs 2016 ehliyet sınav giriş belgeleri
Yeni sisteme göre alınmaya devam edilen ehliyetlerde son durum ne?. Detaylar haberimizde...

Bir çok kişinin trafiğe çıkmasını sağlayan ve büyük oranda rahatlık sunmaya devam eden ehliyetler için çalışmalar kaldığı yerden devam ediyor. Uzun zamandır bir çok kişinin hayal ettiği ve almakta zorlandığı ehliyet, bu yıldan itibaren değişime uğruyor. İlk olarak farklı sınavlara tabi tutulan adaylar, daha sonra stajyer sürücü olarak iki yıl boyunca eğitim görmeye devam ediyor.

Kısa süre içinde etkili gerçekleştirilecek olan ehliyet sınavlarını geçen ve direksiyon sınavından da herhangi bir takılma yaşamadan geçmek de önem arz ediyor. Yapılan sınavlardan geçen kişiler, ehliyetlerini almaya hak kazanırken, direksiyon sınavını geçemeyen kişilerin yeniden beklemesi gerektiği ifade ediliyor.

Uzun zamandır merakla beklenen ehliyet sınavları bu ay içerisinde gerçekleştirilecek. 14 Mayıs'ta yapılacak olan ehliyet sınavlarının yerleri de belli oldu.

SINAV YERLERİ İÇİN BAŞVURULAR SÜRÜCÜ KURSLARI

MTSKS sınavları için başvuru sonuçları ve sınav yerleri sonunda açıklandı. Sınav yerlerini öğrenebilmek için ilk olarak kaydınızın bulunduğu sürücü kursuna başvuruda bulunabilir ve ardından da MTSKS sınavına nerede gireceğinizi öğrenebilirsiniz.

Sınav için Kursiyerler, sınava gelirken yanında fotoğraflı ve çift mühürlü sınav giriş belgesi, nüfus cüzdanı (pasaport ve/veya başka sınıf sürücü belgesi), en az iki adet koyu siyah ve yumuşak kurşun kalem, kalemtıraş ve leke bırakmayan yumuşak silgi bulundurması önem arz ediyor.

Saat 11.00'da yapılacak olan sınav için adayların 10.30'da sınav yerinde olması gerekiyor. Aynı zamanda sınava saat 11.00'dan sonra girmek isteyen öğrencilerin de alınmayacağı ifade ediliyor.

Van'da polise hain pusu! 2 şehit var!

 

Halkın Gazetesi BirGün PKK'dan özür diledi!

 

Panama Belgeleri'nde ikinci dalga! Bir çok Türk'ün de belgeleri yayınlandı!

 

Haberin Etiketleri :
  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.
x