SON DAKİKA

iPhone 8'in Gecikme Nedeni Belli Oldu

>
iPhone 8'in Gecikme Nedeni Belli Oldu
Apple'ın yeni amiral gemisi iPhone 8'in lansmanlarının internete sızmasının ardından, cihazın henüz ne zaman satışa sunulacağı konusunda bilgi paylaşılmadı. Parmak izi okuyucusuyla ilgili sorunların çözülemediği iPhone 8'de, Apple'ın hangi taktiği uygulayacağı büyük merak konusu.Gecikme ne kadar daha sürecek?

Teknoloji devi Apple’ın yeni cihazı iPhone 8 üzerindeki çalışmalarının hummalı şekilde devam ettiği biliniyor. iPhone 7s ve iPhone 7s Plus üzerinde de çalışmalarına devam eden şirketin bu cihazlarıyla ilgili henüz basına sızan bilgiler bulunmuyor. Öte yandan iPhone 8’in lansmanının geçtiğimiz günlerde basına sızmasının ardından cihazın ne zaman çıkacağı merak konusu. Ancak araştırma şirketlerinin paylaşımlarına göre Apple’ın yeni amiral gemisinin piyasaya çıkması gecikebilir. İşte nedeni…

Klasik çizgisinde devam eden Apple’ın iPhone 7s ve iPhone 7s Plus serisinde sorunla karşılaşacağı beklenmiyor. Ancak aynı durumun iPhone 8’de geçerli olmayacağı düşünülüyor. Ağustos ayında lansmanı yapılması beklenen iPhone 8’le ilgili sorunların birbirini izlediği yönünde bilgiler paylaşılıyor. Parmak izi sorununun çözülemediği cihazın kablosuz şarj desteğiyle ilgilide problemlerin olduğu yönünde bilgiler paylaşılıyor. Son gelen bilgilere göre parmak izin okuyucusunun cihazın alt kısmına yerleştirilmesiyle ilgili yaşanan sorunlar konusunda henüz ne yapacağına karar veremeyen Apple’ın ne yapacağı merak konusu.

Önümüzdeki günlerde seri üretime geçmesi beklenen Apple’ın, Samsung’un stratejisini uygulayarak parmak okuyucusunu cihazın arka kısmına yerleştirmesi de öngörüler arasında. Bilgileri sır gibi saklanan cihaza ilişkin bir diğer tahminde sadece yüz tarama sisteminin kullanılması. Ancak bu yöntemin parmak izi okuyucusu kadar güvenli olmaması da akıllara birçok soru işaretlerini getiriyor. Son hazırlanan raporlara göre cihazın 3-4 hafta gecikmeli olarak tedarikçilere ulaşması bekleniyor.

Haberin Etiketleri :
Afrin Harekatı'nda 45. gün! TSK, iki köyü daha teröristlerden temizledi Son Dakika

Afrin Harekatı'nda 45. gün! TSK, iki köyü daha teröristlerden temizledi

Afrin Harekatı'nda bugün 45. güne girildi. TSK'nın Zeytin Dalı Harekatı'nda şu ana kadar 2795 teröristin etkisiz hale getirildiği açıklandı. Afrin'de son duruma ilişkin haberler gelmeye devam ediyor. Terör hedeflerinin ÇNRA'larla vurulması ve Raco'daki çatışma anına ilişkin görüntüler ortaya çıktı. Genelkurmay Başkanı Orgeneral Akar, vatandaşlara Afrin Harekatı'na desteklerinden dolayı teşekkür konuşması yaptı. Son dakika haberine göre, TSK, Afrin'in iki köyünü daha teröristlerden temizledi

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.