SON DAKİKA

iPhone 7 Türkiye satış fiyatı açıklandı!

>
iPhone 7 Türkiye satış fiyatı açıklandı!
Dünya'nın en çok tercih edilen markalarından biri olan Apple'ın ürettiği iPhone 7'ler henüz Türkiye'de satışa sunulmazken, fiyatları açıklandı bile...

Haberin Galerisi İçin TIKLAYIN..


Son yılların en hızlı büyüyen şirketleri arasında yer alan ve Amerika'nın dev endüstri şirketleri arasında yer alan Apple, çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Her geçen gün yeni bir model ile müşterilerinin karşısına çıkan Apple, bu sefer de iPhone 7 ile birlikte parmaklara hayat vermeye geliyor.

Son teknoloji ve dokunmatik ekran ile birlikte büyük bir devrim yaratan ve attığı adımlarla birlikte tüm Dünya'da efsane olan Apple, iPhone 7 ile birlikte büyük bir adım atmaya hazırlanıyor. Uzun zamandır beklenen bu durumla birlikte iPhone 7, tüm iPhone serisi içerisinde en iyi olmaya geliyor.

Sigaraya ne kadar zam geldi? İsim isim güncel sigara fiyatları listesi 2016

Apple'ın yeni telefonlarında kullandığı Force Touch özelliği, herkes tarafından yavaş yavaş benimsenirken, iPhone 7'ler için de farklı bir durum meydana gelmeye hazırlanıyor. Yeni özellikleriyle iPhone 7'leri efsane yapmaya hazırlanan Apple, henüz telefonları piyasaya sürmeden fiyatları bile açıkladı.

Fiyat bazında biraz el yakacak olan iPhone 7'ler Türkiye'de doların artması ile birlikte alıcılarını oldukça zorlayacak. Belirlenen fiyat aralığına göre iPhone 7'ler Türkiye pazarında toplamda 3 bin 600 lira olması bekleniyor.

Osman Pazarlama rekora koşuyor!

 

Sayısal loto çekiliş sonuçları açıklandı! 9 Ocak 2016 Sayısal loto Sonuçları

... bir kararı desteklediğini kaydeden uzmanlar, 2015 in ilk yarısında iPhone 6s in ikinci yarısında da iPhone 7 nin satışa sunulabileceğini iddia etti.
iPhone 7 çıktı İlk görüntüleri TT oldu! İphone 7 2015 Sonu Fiyatı Teknik Özellikleri açıklandı
Yeni iPhone da tek tuş yerine parmak sensörü özelliği olması bekleniyor. Yeni iPhone daki kameranın daha büyük çözünürlükte olması bekleniyor.
İphone 7 Özellikleri Ve Türkiye Çıkış Tarihi Açıklandı Mı? - İphone 7 Ne Zaman Çıkacak
Iphone 7 yi Ne zaman çıkacak? Türkiye ye ne zaman gelecek? Iphone
Apple iPhone 7 Türkiye de ne kadar fiyat ile satılacak?
İphone 7 Ne Zaman Çıkacak Fiyatı ne kadar -

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.