SON DAKİKA

sevgililer gününün yaklaşmasıyla mücevher fuarı büyük ilgi gördü

sevgililer gününün yaklaşmasıyla mücevher fuarı büyük ilgi gördü
Önceki Resim
Şuan da "sevgililer gününün yaklaşmasıyla mücevher fuarı büyük ilgi gördü" başlıklı resimi inceliyorsunuz. Bu resim "Harbiye Mücevher Fuarı Tüm Işıltısıyla Sizlerle" konusuna aittir. İsterseniz alt tarafta bulunan linke tıklayarak "Harbiye Mücevher Fuarı Tüm Işıltısıyla Sizlerle" konusuna geri dönebilirsiniz.
Sonraki Resim
Resimi paylaşmak için alttaki bağlantıları kullanabilirsiniz
Sosyal Medyalarda Paylaş   :      

Harbiye Mücevher Fuarı Tüm Işıltısıyla Sizlerle Haberi Okumak İçin TIKLA...
Bunlarda İlginizi Çekebilir !

Nüfus Dairesi Pazar Günü Açık mı? YAŞAM

Nüfus Dairesi Pazar Günü Açık mı?

Nüfus dairelerine hayatımızın çoğu zamanında ihtiyaç duyarız. Bundan dolayı çalışma saatleri de vatandaşlar için önemli bir husustur. Kimlik işlemler, nüfus kayıt örnekleri v.b. tüm işlemler nüfus daireleri tarafından yapılmaktadır. Nüfus daireleri her vatandaşın hayatında ihtiyacı olacak kurumlardır. Yeni doğan bebeğe kimlik çıkartılması, kayıp ve çalıntı kimliğin yenilenme talebi, ikametgah v.b. tüm işlemler bu daireler aracılığıyla yapılmaktadır. Nüfus daireleri Kaymakamlık binasının içerisinde bulunmaktadır.

Nüfus Dairesi Çalışma Saatleri YAŞAM

Nüfus Dairesi Çalışma Saatleri

Nüfus müdürlükleri, halkın nüfus içerisinde olan işlemleriyle ilgili olarak hizmet vermektedir. Kimlik bilgiler ve eş zamanlı olarak nüfus kayıt örnekleri de buradan alınmaktadır. Birçok alanda gerekliliğini koruyan Nüfus dairesi çalışma saatleri 2017 yılıyla birlikte düzenlendi. Nüfus müdürlüğü mesai saatleri içerisinde vatandaşlar işlemlerini kısa sürede tamamlamak istemektedir. Bu sebepten gidilecek olan saatin önem seviyesi yüksektir.