SON DAKİKA

a101 21 Nisan 2016 öne çıkan teknolojik ürünler

>
a101 21 Nisan 2016 öne çıkan teknolojik ürünler
Herkesin tercih ettiği a101'e bu haftadan itibaren yeni ürünlerini getirecek. İlk olarak teknolojik ürünleriyle dikkatleri çeken a101, bu durumun yanı sıra mutfak ürünleriyle de dikkatleri çekiyor.

Herkesin tercih ettiği marketlerden biri olan a101'e bu hafta birbirinden ilginç ürünler gelmeye devam ediyor. Uzun zamandır herkesin büyük önceliği olan a101'in bu hafta ilk olarak televizyonu ile dikkatleri çekiyor.

İlk olarak yeni televizyonunu izleyicilerin karşısına getirecek olan a101, herkesi şaşırtacak. Bu televizyon ile birlikte herkesi memnun edecek olan a101, aynı zamanda yeni tableti ile de herkesi şaşırtacak. Vestel marka getirilecek yeni tablet ile birlikte herkes rahat bir nefes alacak.

Kısa süre içinde büyük ürünler getirmeye devam edecek olan a101, aynı zamanda mutak ürünleri ve küçük ürünlerle de dikkatleri çekecek. Son yıllarda bir çok kişi için önemli olan ve bir çok kişinin de tercihi olmaya devam eden öğütücü, Sinbo markasıyla evlerinize gelecek. Kısa süre içinde bir çok kişinin ana tercihi olacak olan öğütücü ile birlikte en büyük işleri de kısa bir süre içinde halledebileceksiniz.

Bu haftanın en çok tercih edilen ürünleri arasında ise Toshiba marka SD kartlar olacak. Birbirinden büyük ve önemli SD kartların yer alacağı a101'e bu hafta uğramayı ihmal etmeyin. İyi alışverişler.

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.