SON DAKİKA

Zuhal Topal'dan Esra Erol'a büyük transfer!

>
Zuhal Topal'dan Esra Erol'a büyük transfer!
Ekranların en çok izlenen iki izdivaç programından biri olan Esra Erol'a rakibi Zuhal Topal'dan efsane bir isim transfer oldu.

Programda yaşanan skandallarla gündemden düşmeyen ve herkesi şaşırtmaya devam eden Zuhal Topal, büyük olaylar içerisinde kendisini bulmaya devam ediyor. Kısa süre önce büyük sorunlar yaşayan ve programına Seda Sayan tarafından sabotaj düzenlendiğini kaydeden Zuhal Topal, bu durumdan son derece büyük bir üzüntü duymuştu. Yaşananları programda açıkladıktan sonra ise Esra Erol tarafından da kıskaca alınan Zuhal Topal, programını toparlayabilmek için uğraş vermişti.

Yaşananların her geçen gün daha da artması ve büyük sorunların da beraberinde gelmeye başlaması ile birlikte Zuhal Topal, programında ilginç anları yaşatmaya çalıştı. Bu süreç içerisinde genel olarak programın en önemli isimlerinden olan Songül ile daha yakından ilgilenen Zuhal Topal, bir an önce bu ismi evlendirmek için elinden geleni yaptı. Solist olduğunu ifade eden Songül, söylediği şarkılarıyla herkesin beğenisini kazanmıştı. Bir süredir internetin en fenomen isimlerinden olan Songül'ün Zuhal Topal'ın programında olması nedeniyle de reytinglerin artması herkesin dikkatinii çekiyordu.

Geçtiğimiz günlerde yaşanan bir olay ise tüm dengelerin değişmesine neden oldu. Kısa süre içinde Zuhal Topal'ın programında yer alan Songül, karar değiştirerek Esra Erol'un programına katıldı. Esra Erol'un programında yer aldıktan sonra ise ortalığı birbirine katan Songül'ün neden böyle bir karar aldığı herkesi şaşırttı. 

Songül'ün Esra Erol'un programına transfer olması ile birlikte Zuhal Topal'ın ne tepki vereceği büyük bir merakla bekleniyor.

Ferhat Göçer trafik kazası geçirdi! Ferhat Göçer'in son durumu ne?

 

Kısmetse Olur'da Cansel ve Eser ayrıldı! Cansel programı terk edecek!

Haberin Etiketleri :
  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.