SON DAKİKA

Zahide Yetiş'ten Yalçın Menteş'e Büyük Yardım!

>
Zahide Yetiş'ten Yalçın Menteş'e Büyük Yardım!
Ünlü oyuncu Yalçın Menteş, hastalığından dolayı zor günler geçiriyor. Bacağı kesildiği için çalışamayan ve borçlarını ödeyemeyen Yalçın Menteş'in evine haciz geldi.

Haberin Galerisi İçin TIKLAYIN..


Bir zamanların en ünlü oyuncuları arasında yer alan fakat hastalığı dolayısıyla bacağı kesilen Yalçın Menteş çok zor günler geçiriyor.

Bacağı kesildikten sonra dizi setlerine gidemeyen Yalçın Menteş, emekli maaşı ile geçiniyordu. Borçları dolayısıyla sıkıntıya giren ve evine haciz gelen Yalçın Menteş'e Zahide Yetiş el uzattı. Sanatçı dostlarından bir vefa görmediğini belirten ve Zahide Yetiş'in programına çıkan Yalçın Menteş, çok zor günler yaşadığını belirtti. Boşandığı eşiyle aynı evde yaşadığını söyleyen Yalçın Menteş, çok zor zamanlar yaşadığını evine haciz geldiğini ve bu hacizi ödeyecek durumunun olmadığını söyledi. Bu durumdan dolayı çok utandığını ve hayatında ilk kez böyle bir duruma düştüğünü söyleyen Yalçın Menteş, kimseden yardım isteyemediğini söyledi. Stüdyodaki herkesi göz yaşlarına bpğan Yalçın Menteş'e sevinçli haber Zahide Yetiş'ten geldi. Zahide Yetiş, Yalçın Menteş'in bütün borcunun silindiğini belirtti. Bunu duyan ünlü oyuncu göz yaşlarına boğuldu. Zahide Yetiş'e binlerce kez teşekkür eden Yalçın Menteş, çok duygulandığını ve ne söyleyeceğini bilemediğini söyledi.

Bu davranışı ile bütün seyircilerin takdirini toplayan Zahide Yetiş, Yalçın Menteş'e artık rahat bir şekilde evinde oturabileceğini söyledi.

Survivor All Star’da Kim Elendi? 13 Mayıs İzle

 

13 Mayıs Survivor Erzak Oyununu Kim Kazandı?​

Zahide Yetiş ten Yalçın Menteş e büyük müjde
Yalçın Menteş in İmdadına Zahide (Yetiş) ti
Zahide Yetiş ten Yalçın Menteş e Yardım Eli
Yardım çağrısına duyarsız kalamayan Zahide Yetiş, SGK uzmanı Ertan Nacar ın desteğiyle ünlü oyuncunun tüm borcunu sildirdi
Yalçın Menteş in zor günleri
Yalçın Menteş in Zor Durumuna Zahide  YETİŞ  ti

Afrin Harekatı'nda 45. gün! TSK, iki köyü daha teröristlerden temizledi Son Dakika

Afrin Harekatı'nda 45. gün! TSK, iki köyü daha teröristlerden temizledi

Afrin Harekatı'nda bugün 45. güne girildi. TSK'nın Zeytin Dalı Harekatı'nda şu ana kadar 2795 teröristin etkisiz hale getirildiği açıklandı. Afrin'de son duruma ilişkin haberler gelmeye devam ediyor. Terör hedeflerinin ÇNRA'larla vurulması ve Raco'daki çatışma anına ilişkin görüntüler ortaya çıktı. Genelkurmay Başkanı Orgeneral Akar, vatandaşlara Afrin Harekatı'na desteklerinden dolayı teşekkür konuşması yaptı. Son dakika haberine göre, TSK, Afrin'in iki köyünü daha teröristlerden temizledi

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.