SON DAKİKA

Zahide Yetiş'ten Sevindiren Haber "Hamile mi?"

>
Zahide Yetiş'ten Sevindiren Haber
Hem özel hayatıyla hem de sunduğu kaliteli programlarıyla seyircilerinin beğenisini kazanan sunucu Zahide Yetiş'ten hayranlarının beklediği sürpriz bebek haberi geldi mi? İş adamı sevgilisi ile 3 yıl önce hayatını birleştiren Yetiş, çocuk sahibi olmak istediğini her fırsatta dile getirmekteydi. Çocuk sahibi olabilmek için tedavi gördüğü de bilinen sunucuyla ilgili merak edilenler...

Ekranların gündüz kuşağı programlarının sevilen sunucularından, Zahide Yetiş hakkında günlerdir ortalarda dolaşan bir haber hayranlarını da sevindirdi. Gerek yaptığı programların içeriliğiyle, gerek hanımefendi kişiliğiyle bayan izleyicilerin gönüllerinde taht kurmayı başaran Yetiş’in hayatında hangi sürpriz gelişme oldu? Bir süredir çocuk sahibi olabilmek için tedavi gördüğü bilinen ünlü sunucu sonunda muradına erdi mi? İşte haberin detayları…

Show Tv ekranlarında yayınlanan programı ve muhteşem sunumu ile izleyenlere hem keyifli hem de öğretici dakikalar geçirten Zahide Yetiş, özel hayatıyla da oldukça seviyeli ve düzeyli giden evliliği ile örnek bir sunucu. ATV’de program yaptığı esnada sevenlerine sürpriz kına gecesi ile evleneceğinin müjdesini veren Zahide Yetiş, iş adamı olan sevgilisi Cem Arısoy ile hayatını birleştirme kararı almıştı. Kocası Cem Arısoy ile büyük aşk yaşadıktan sonra nikah masasına oturan sevilen sunucu bundan 3 yıl önce görkemli bir düğün ile dünya evine girdi. 

Evliliğinin ardından çocuk sahibi olmak istediğini her fırsatta dile getiren ve çevresi tarafından da çocuk sahibi olmak istediği bilinen Zahide Yetiş ile ilgili hamilelik haberleri doğru mu? Edinilen bilgilere göre bir süredir tüp bebek tedavisi gördüğü öğrenilen sunucunun tedavisi nihayet sonuç verdi. 7 haftalık hamile olduğu iddia edilen Yetiş’in şimdilik nazar değer korkusuyla bu güzel haberi sakladığı düşünülüyor.

Haberin Etiketleri :
  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.