SON DAKİKA

Zahide Yetiş kimdir? Zahide Yetiş nasıl kolay kilo verdi?

>
Zahide Yetiş kimdir? Zahide Yetiş nasıl kolay kilo verdi?
Ekranların sevilen isimlerinden biri olan Zahide Yetiş kimdir?. Zahide Yetiş nasıl kolay kilo verdi?. Zahide Yetiş hakkında merak edilenler haberimizde...

Haberin Galerisi İçin TIKLAYIN..


Son zamanların en çok sevilen sunucularından biri olan Zahide Yetiş, güleryüzlü olması ve herkesin dikkatini çekmesi ile birlikte yaptığı programlarla da gün yüzüne çıkıyor. Bir çok kişi için önemli olan Zahide Yetiş, yaptığı bilinçlendirici programlarla izleyicilerini bilgilendiriyor.

Herkesin sevdiği ve güleryüzlülüğü ile tanınınan Zahide Yetiş, 1976 yılında Viyana'da dünyaya geldi. Gurbetçi bir ailenin kızı olan Zahide Yetiş, anne ve babasının boşanması ile birlikte İzmir'e babaannesinin yanına gitti. Uzun yıllar İzmir'de yaşayan ve babaannesi ile mutlu bir hayat süren Zahide Yetiş bu durumun ardından 9 Eylül Üniversitesi Satış Yönetimi bölümünü bitirdi.

Cemreler 2016'da ne zaman düşecek? Havalar ne zaman ısınmaya başlayacak?

Satış Yönetimi'nden mezun olduktan sonra yeni bir iş alanına başvuran Zahide Yetiş, bu durumla birlikte İstanbul'a taşındı. Tv8 ekranlarında izleyicilerle buluşan ve kent kent gezen Zahide Yetiş, daha sonra Doktorum programı ile ekranlara geldi. Daha sonra Atv ekranlarında izleyicilerle buluşan Zahide Yetiş, daha sonra Show Tv'de izleyicilerin karşısına çıkmaya başladı.

Zahide Yetiş nasıl kilo verdi?

Son zamanlarda verdiği kilolarla da dikkatleri çeken ve herkesin yakın markajına aldığı isimlerden biri olan Zahide Yetiş, mısır püskülü ile kilo verdiğini kaydetti.

26 ocak 2016 O Ses Türkiye'de kimler elendi? Tv8 O Ses Türkiye canlı izle

 

Domuz gribi ölümcül mü? Domuz gribi belirtileri neler?

Zahide Yetiş
Zahide yetişu201dnası 7 kilo verdiu201d - bilmek İstersen, Kanald ekranlarının sevilen programı doktorumun sunucusu zahide yetiş nasıl 7 kilo verdi diyetsiz ...
... zahide-yetis-kimdir3 ...
Zahide Yetiş ne kadar zamandır ekranlarda? Zahide Yetiş ilk yayın proğram ı? Zahide Yetiş güzellik sırları neler? Zahide Yetiş nasıl bu kadar sakin yapılı?
zahide yetiş kaç yaşında
Zahide ile Yetiş hayata, artık can kurtarıyor! Zahide Yetiş bembeyaz doktor kıyafeti ile
Zahide Yetiş Fotoğraf Galerisi
Zahide ile yetiş hayata ne zaman başlıyor? Zahide Yetiş ile yetiş hayata hangi kanalda?
Eşiniz size dokunmuyorsa siz kendinize dokunun. Televizyon izleyicisinin  Doktorum  adlı programla tanıdığı sunucu Zahide Yetiş ...

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.