SON DAKİKA

Youtube kolay giriş! Youtube erişim engeli nasıl kaldırılır?

>
Youtube kolay giriş! Youtube erişim engeli nasıl kaldırılır?
Bugün alınan bir karar ile birlikte Youtube'a yeniden erişim yasağı getirildi. Uzun zamandır Türkiye'de etkin olan bu yasak nedeniyle bir çok kişi de büyük sıkıntı yaşamaya devam ediyor.

Haberin Galerisi İçin TIKLAYIN..


Günümüzde en çok kullanılan sitelerden biri olan Youtube'a bugün erişim yasağı geldi. Uzun zamandır erişim yasağı gelmeyen Youtube, bugün erişim yasağı alınca ortalık bir anda karıştı. Bugün Türkiye genelinde Google ve Google'ın kendi sitelerine erişimde büyük sıkıntılar yaşandı. Uzun süren sıkıntıların sonunda da en sonunda erişim yasağının geldiği haberi herkesi şoke etti.

Google üzerinde yaşanan sıkıntının ardından tüm kullanıcıların Yandex'e yönelmesi herkeste büyük şaşkınlık yarattı. Bu durumun ardından da Youtube'a düzenlenen erişim yasağı nedeniyle bir çok kullanıcı, bu yasağın kaldırılması için neler yapılacağını merak etti. Bugün yapılan açıklamalara göre eski bir yöntem olan ktunnel ve vtunnel gibi sitelerden Youtube'a giriş yapılabiliyor.

DNS DEĞİŞTİREREK GİRİŞİM SAĞLANIYOR

Bir diğer yöntem olan DNS ile birlikte bir çok kişi de rahat nefes alıyor. Bu durumun yanı sıra bir çok kişi, rahat nefes alıyor. Günümüzde bir çok kişi hem Youtube üzerinden para kazanıyor hem de zevkli dakikalar geçirerek bir çok komik video izleyebiliyor. Herkes tarafından büyük bir zevk ile takip edilen Youtube'un ne zaman erişime açılacağı hakkında ise net bir açıklama yapılmadı.

En son 2008 yılında erişim yasağı koyulan Youtube'a aylarca erişim sağlanamamıştı. Bu sebepten dolayı da VPN değiştirme programları ya da Ultrasurf adlı programlarla kullanıcılar Youtube'a giriş sağlamıştı.

Ziraat Bankası memur alımları başladı mı? Mart 2016 Ziraat personel başvuru şartları

 

Bağkur borçlarına af çıktı mı? Bağkur borçları siliniyor mu?

 

PMYO başvuruları ne zaman yapılacak? PMYO 2016 başvuru şartları

Youtubeye Ip İle Giriş [yeni]
yasaklı youtube
dns ayarlar
DNS Adres Listesi Detaylar Buradan
YouTube a nasıl girilir?
axyas035.jpg
Youtube a erişim engellendi

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.