SON DAKİKA

Yılmaz Morgül sonunda ortaya çıktı!

>
Yılmaz Morgül sonunda ortaya çıktı!
Sevilerek takip edilen isimler arasında yer alan Yılmaz Morgül, geçtiğimiz günlerde bir mekanda sahne alırken görüntülendi. Morgül'ün rahat tavırları ise dikkatlerden kaçmadı.

Kısa süre içinde Survivor'da büyük bir ün yakalayan ve herkesin beğenerek takip ettiği isimler arasında yer alan Yılmaz Morgül, geçtiğimiz günlerde herkesi şaşırtacak bir olaya imza attı. Survivor'dan ayrıldıktan sonra ortalıklarda görülmeyen Yılmaz Morgül için çok çarpıcı iddialar ortaya atılmıştı. Bu iddialara göre Acun Ilıcalı'nın Yılmaz Morgül için yeni bir karar aldığı ve bir programında ona da yer vereceği iddia edildi.

Oya Aydoğan'ın 'Söylemezsem Olmaz' isimli programında ortaya atılan bu iddia daha sonra herkeste büyük şaşkınlık yarattı. Kısa süre içinde etkili olan bu iddianın ardından Acun Ilıcalı'nın da yeni programı heyecanlan beklenmeye başlandı. Survivor'daki hareketleriyle herkesin sevdiği ve beğendiği isimler arasında yer alan Yılmaz Morgül'ün ne zaman yeni programa başlayacağı merak edilirken, geçtiğimiz günlerde bir mekanda sahne alan başarılı sanatçı herkesi şaşırttı.

Yılmaz Morgül'ün adadan geldikten sonra Survivor Panaroma isimli programa çıkmaması, yarışmacılar hakkında net açıklamalarda bulunmaması ve bu durumun yanı sıra yaşadıklarını da anlatmaması herkesi korkuttu. Adada büyük oranda zor günler geçiren Yılmaz Morgül'ün daha sonra Türkiye'ye gelip hemen sahnelerde yer alması da akılları karıştırdı.

Acun Ilıcalı'nın yeni programında yer alıp almayacağı merak edilen Yılmaz Morgül'ün bir an önce açıklamalarda bulunması büyük bir heyecanla bekleniyor.

Barış Arduç ve Gupse Özay'dan flaş karar! Elçin Sangu'ya aşık olan Barış Arduç gerçeği itiraf mı etti?

 

Kısmetse Olur'da bu hafta öyle bir isim elendi ki yine ortalık karıştı!

Haberin Etiketleri :
  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.