SON DAKİKA

Yeliz Yeşilmen'den Eşi Ali Uğur Akbaş Tarafından Aldatıldığı İddialarına Yanıt Gecikmedi!

>
Yeliz Yeşilmen'den Eşi Ali Uğur Akbaş Tarafından Aldatıldığı İddialarına Yanıt Gecikmedi!
Magazin gündeminin çok konuşulan konularından Yeliz Yeşilmen'in aldatıldığı iddiaları ve eşinin çıplak fotoğraflarının internet ortamında dolaşıyor olması duyanları şaşırttı. Bir TV programında gündeme gelen konuyla ilgili Yeşilmen ne dedi? Yargıya intikal ettiği paylaşılan olayla ilgili merak edilen tüm gelişmeler haberimizde...

Ekranların bir zamanlar çok konuşulan isimlerinden olan Yeliz Yeşilmen’in aldatıldığı iddiaları magazin gündeminin en çok konuşulan konularından oldu. İlk olarak Beyaz TV’nin renkli programlarından “Söylemezsem Olmaz” da konusu geçen aldatılma olayıyla ilgili program sunucuları görüntülerin skandal olduğunu ve bu yüzden paylaşamayacaklarını belirttiler. Peki, konuyla ilgili Ali Uğur Akbaş'ın çıplak görüntüleri sonrası Yeliz Yeşilmen ne dedi? O görüntülerde ne var? İşte merak edilen haberin detayları…

2010 yılından bu yana Ali Uğur Akbaş ile evli olan Yeliz Yeşilmen’in aldatıldığı iddiaları magazin gündemine bomba gibi düştü. Ali Uğur Akbaş'ın çıplak görüntüleri sonrası Yeliz Yeşilmen’in açıklamaları ne yönde oldu? Türk model ve dizi oyuncusu olarak tanınan Yeliz Yeşilmen, ilk olarak Mehmet Ali Erbil'in sunduğu Çarkıfelek programı ile tanınmıştı. Çeşitli dizi ve filmlerde de rol alan Yeşilmen’in şarkıcılık deneyimi de olmuştu.

Çalıştığı projeler ile magazin dünyasının bir dönem çok konuşulan isimlerinden biri haline gelen Yeliz Yeşilmen evlendikten sonra kariyerini bırakıp ev hanımı olmayı tercih etti. Ali Uğur Akbaş ile evlenen güzel mankenin Birbey ve Asya isimli iki çocuğu var. Birkaç gündür sosyal medyada dönen paylaşımlar nedeniyle Yeliz Yeşilmen ve eşi Ali Uğur Akbaş medyanın gündemine çıplak fotoğraf iddiası ile oturdu. İddialara göre Ali Uğur Akbaş bir kadına çıplak fotoğraflarını attığı söyleniyor. İhanet iddialarıyla ilgili instagramdan cevap veren Yeliz Yeşilmen, "Ali'nin eski eşinin montajıdır. Aldatma yok" diye açıklamalarda bulundu.

Haberin Etiketleri :
  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.