SON DAKİKA

Yaralı Polis, Rüzgar Çetin'den Tazminat İstedi

>
Yaralı Polis, Rüzgar Çetin'den Tazminat İstedi
Ünlü yönetmen Sinan Çetinin oğlu Rüzgar çetinin karıştığı kazada yaralanan ve vücut fonksiyonlarını kaybeden polis, tazminat talebinde bulundu.

Geçtiğimiz aylarda ünlü yönetmen Sinan Çetinin oğlu Rüzgâr Çetinin polis otosuna çarparak bir polisin hayatını kaybetmesine diğer polisin ise yaranmasına sebep olmuştu. İkinci bir dava açılana Rüzgar Çetine, vücut fonksiyonlarını kaybeden polis memuru 250 bin TL tazminat talebinde bulundu.

PSİKOLOJİM BOZULDU


29 yaşındaki polis memuru bu kaza sonrasında vücut fonksiyonlarını kaybederken mahkemeye gönderdiği dilekçede kaza sonrasında yaşadıklarını anlattı. Kazadan sonra sağlığını kaybettiğini belirten polis memuru Emre Tetik, defalarca ameliyat olmasına rağmen sağlığına kavuşamadığını bildirdi. Kazada yaşamını yitiren polis memuru arkasının acısı nedeni ile de psikolojisinin bozulduğunu belirten Tetik, Rüzgar Çetinden 250 bin TL tazminat isteğinde bulundu.

Yaralı Polis, Rüzgar Çetin

SAĞLIGINI KAYBETTİ


Kaza sonrası tutulan tespit tutanağında Rüzgar Çetinin tam kusurlu bulunması, polis memuru Emre Tetik’in bu kazadan ağır yaralı bir şekilde kurtulmasının arkasından vücut fonksiyonlarını ise tamamen yitirdiği belirtildi. Ailesinin yanında kaldığı ve baka muhtaç olduğu belirtilen polis memurunun, o gece arabayı alkollü bir şekilde kullanan Rüzgar Çetin’e açtığı ve tazminat talebinde bulunduğu dava ilerleyen günlerde görülecek.

Haberin Etiketleri :
Afrin Harekatı'nda 45. gün! TSK, iki köyü daha teröristlerden temizledi Son Dakika

Afrin Harekatı'nda 45. gün! TSK, iki köyü daha teröristlerden temizledi

Afrin Harekatı'nda bugün 45. güne girildi. TSK'nın Zeytin Dalı Harekatı'nda şu ana kadar 2795 teröristin etkisiz hale getirildiği açıklandı. Afrin'de son duruma ilişkin haberler gelmeye devam ediyor. Terör hedeflerinin ÇNRA'larla vurulması ve Raco'daki çatışma anına ilişkin görüntüler ortaya çıktı. Genelkurmay Başkanı Orgeneral Akar, vatandaşlara Afrin Harekatı'na desteklerinden dolayı teşekkür konuşması yaptı. Son dakika haberine göre, TSK, Afrin'in iki köyünü daha teröristlerden temizledi

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.