SON DAKİKA

Yağmur Ünal'dan Olay İtiraf

>
Yağmur Ünal'dan Olay İtiraf
Yağmur Ünal, önceki gün sevgilisi Mert Öcal ile bir alışveriş merkezinde kamaralara konuştu. Görüntülendi.

Haberin Galerisi İçin TIKLAYIN..


Basında en son olarak sevgilisi Mert Öcal’la adını duyuran yağmur Ünal bir süredir sevgilisi ile aşk yaşıyor. Adı ilk defa Gamze Özçelik’le yaşadığı aşk ile adını duyuran Mert Öcal, şimdilerde ise yağmur Ünal’la birlikteliği ile anılıyor.

En son yapımcılığı ile gündeme gelen Yağmur Ünal bu konu hakkında basına demeç verdi. Yapımcılığını üslendiği “Uzaklarda Arama” filmi ile adından söz ettiren Ünal, bu konu ile alakalı üzüntüsünü dile getirdi. Gişede istediği ilgiyi bulamayan filimi için öz eleştiri yapan Ünal, zamanlama hatası yaptıklarını itiraf etti. Sınamalarda filmi fazla oynatamadıklarını söyleyen Ünal, bu yüzden başarılı olamadıklarını belirtti.

İstedikleri seyirci oranına ulaşamadıklarını söyleyen Ünal yanlış zamanda gösterime girdi dedi. Bir sonraki filimin de ise zamanlama hatası yapmayacaklarını açıklayan Ünal bu konuda daha dikkatli olacağını belirtti.

Mekanın üst katını kapatan Ünal ı kardeşi Irmak Ünal ve arkadaşları yalnız bırakmadı. Geceye eşi Emre Karabacak la katılan Irmak Ünal ın moralinin bozuk ...
Yağmur Ünal Film Setinde Olay Çıkardı!
Annesinin yöneteceği filmde rol alacakTürkan Şoray ın kızı Yağmur Ünal, bir kız arkadaşıyla Asmalımescit te objektiflere takıldı.
Yeşilçamın Nam Salan Güzeli Türkan Şoray ın Biricik Kızı Yağmur
Yağmur Ünal dan Sercan Badur açıklaması
Yağmur Ünal: hakkında merak edilenleri anlattı
Yağmur Ünal dan Herkesi Şaşırtacak Açıklamalar! Yağmur Ünal Kimdir? Türk Sineması nın yaşayan efsanesi Türkan Şoray ın kızı Yağmur Ünal bomba açıklamalarda ...
Yağmur Ünal: Film için annemi dürtükledim

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.