SON DAKİKA

VGM burs sonuçları açıklandı mı? VGM 2016 burslarının son durumu ne?

>
VGM burs sonuçları açıklandı mı? VGM 2016 burslarının son durumu ne?
KYK burs ve kredi sonuçlarının açıklanması ile birlikte bir çok öğrencinin gözü Vakıflar Genel Müdürlüğü'nün açıklayacağı sonuçlara geldi.

Haberin Galerisi İçin TIKLAYIN..


Her geçen gün öğrencilerin eğitim katkısına ihtiyaç duymasından dolayı bir çok kurum ve kuruluş burs vermeye devam ediyor. Bir çok kurum burs ve kredi verirken, bir çok vakıf ve işletme de karşılıksız burs veriyor. Kendi şirketlerinde çalışma koşulu koyan bir bir çok işletme de öğrencilere burs veriyor.

Kamu kurum ve kuruluşları arasında bulunan ve en çok burs veren Kredi ve Yurtlar Kurumu, en sonunda burs sonuçlarını açıkladı. Bursların yanı sıra bir çok öğrenciye de kredi veren Kredi ve Yurtlar Kurumu, öğrencilerin eğitim hayatlarında yanlarında oluyor. Eğitim hayatlarında öğrencilerin daha rahat bir şekilde geçirmesi için burs veren Kredi ve Yurtlar Kurumu sonuçları Aralık ayının sonunda açıkladı.

Karneler ne zaman verilecek? Ocak 2016 karne günü tarihi

Ocak ayının 6'sı ile 10'u arasında dağıtılan kredi ve bursların ardından Vakıflar Genel Müdürlüğü'nün burs sonuçlarını ne zaman açıklayacağı merak ediliyor.

Bir çok öğrencinin başvuruda bulunduğu Vakıflar Genel Müdürlüğü'nün burs sonuçlarını Ocak ayının sonunda açıklanması bekleniyor. Vakıflar Genel Müdürlüğü toplamda bin 500 öğrenciye burs verecek.

Kış lastiği takmak zorunlu mu? Kış lastiği cezaları ne kadar?

 

VGM burs sonuçları açıklandı mı? VGM bursları ne zaman verilecek?
VGM burs sonuçları açıklandı mı? VGM 2016 bursları ne zaman verilecek?
2015 VGM bursu ne kadar?
Vakıflar Müdürlüğü Burs Sonuçları Açıklandı Mı, VGM İlk Öğretim Burs Sonuçları Sorgulama
vgm 2015 2016 burs başvuruları ne zaman açıklanacak. VGM burs sonuçları açıklandı mı?
VGM burs sonuçları açıklandı mı? VGM bursları ne zaman verilecek?

Afrin Harekatı'nda 45. gün! TSK, iki köyü daha teröristlerden temizledi Son Dakika

Afrin Harekatı'nda 45. gün! TSK, iki köyü daha teröristlerden temizledi

Afrin Harekatı'nda bugün 45. güne girildi. TSK'nın Zeytin Dalı Harekatı'nda şu ana kadar 2795 teröristin etkisiz hale getirildiği açıklandı. Afrin'de son duruma ilişkin haberler gelmeye devam ediyor. Terör hedeflerinin ÇNRA'larla vurulması ve Raco'daki çatışma anına ilişkin görüntüler ortaya çıktı. Genelkurmay Başkanı Orgeneral Akar, vatandaşlara Afrin Harekatı'na desteklerinden dolayı teşekkür konuşması yaptı. Son dakika haberine göre, TSK, Afrin'in iki köyünü daha teröristlerden temizledi

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.