SON DAKİKA

VGM burs sonuçları açıklandı mı? VGM 2016 bursları ne zaman verilecek?

>
VGM burs sonuçları açıklandı mı? VGM 2016 bursları ne zaman verilecek?
KYK burslarının açıklanması ile birlikte bir çok kişi Vakıflar Genel Müdürlüğü tarafından verilecek burs sonuçlarını bekliyor.

Haberin Galerisi İçin TIKLAYIN..


Her yıl şehir dışını kazanan bir çok öğrenci, daha iyi şartlarda yaşamak için KYK burslarına başvuruyor. KYK burslarına başvuran bir çok kişi ise sonuçlar açıklanana kadar büyük bir sıkıntı çekiyor.

Bir çok öğrenciye her yıl belli ücretlerde burs ve kredi veren Kredi ve Yurtlar Kurumu, aynı zamanda öğrencilerin yurt işlemlerini de tamamlıyor. Her ilde bir çok merkez bulunduran Kredi ve Yurtlar Kurumu, bu durumla birlikte öğrencilerin kalacak yerlerini de ayarlamaya çalışıyor.

Kış lastiği takmak zorunlu mu? Kış lastiği takmama cezası 2016'da ne kadar oldu?

Her öğrenci için ayrı hizmet vermeye gayret eden Kredi ve Yurtlar Kurumu, bu yıl kredi ve burs sonuçlarını da oldukça geç açıklaması ile bir çok öğrenciyi zor durumda bıraktı. Okulların geç açılması ile birlikte geç başlayan başvurular, sonuçların da geç açıklanmasına neden oldu.

Geçtiğimiz haftalarda açıklanan KYK sonuçlarının ardından Vakıflar Genel Müdürlüğü'nün burs başvuruları merakla beklenmeye başlandı. Vakıflar Genel Müdürlüğü'nün toplamda bin 500 öğrenciye vereceği burs sonuçları herkes tarafından merakla bekleniyor. Vakıflar Genel Müdürlüğü'nün burs sonuçlarını bu ay açıklaması bekleniyor.

Okullar ne zaman tatil edilecek? 15 tatil uzuyor mu?

 

YGS 2016 başvuruları başladı mı? YGS 2016 başvuruları ne kadar?

 

 

VGM burs sonuçları açıklandı mı? VGM bursları ne zaman verilecek?
vgm 2015 2016 burs başvuruları ne zaman açıklanacak
VGM burs sonuçları açıklandı mı? VGM bursları ne zaman verilecek?
VGM burs sonuçları ne zaman açıklanacak? VGM burs başvuru sonuçları açıklandı mı?
2015 VGM bursu ne kadar?

Afrin Harekatı'nda 45. gün! TSK, iki köyü daha teröristlerden temizledi Son Dakika

Afrin Harekatı'nda 45. gün! TSK, iki köyü daha teröristlerden temizledi

Afrin Harekatı'nda bugün 45. güne girildi. TSK'nın Zeytin Dalı Harekatı'nda şu ana kadar 2795 teröristin etkisiz hale getirildiği açıklandı. Afrin'de son duruma ilişkin haberler gelmeye devam ediyor. Terör hedeflerinin ÇNRA'larla vurulması ve Raco'daki çatışma anına ilişkin görüntüler ortaya çıktı. Genelkurmay Başkanı Orgeneral Akar, vatandaşlara Afrin Harekatı'na desteklerinden dolayı teşekkür konuşması yaptı. Son dakika haberine göre, TSK, Afrin'in iki köyünü daha teröristlerden temizledi

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.