SON DAKİKA

Ünlü Sunucu'dan Annesine Yürek Yakan Mektup!

>
Ünlü Sunucu'dan Annesine Yürek Yakan Mektup!
Ünlü sunucu Zahide Yetiş geçtiğimiz aylarda kaybettiği annesi için sosyal medya hesabından çok duygusal bir mektup paylaştı. Yetiş'in bu mektubu ise tüm hayranlarını üzdü.

'Doktorum' programıyla oldukça büyük bir üne kavuşan ve ardından da ATV ekranlarında 'Zahide ile Yetiş Hayata' isimli programın sunuculuğunu yapmaya başlayan Zahide Yetiş geçtiğimiz aylarda annesini kaybetmişti.

Çok kısa bir süre önce annesini kaybeden ve bu acıya bir türlü alışamayan Zahide Yetiş, annesi olmadan ilk anneler gününü kutlamanın kötü bir duygu olduğunu söyledi. Annelerin her zaman kıymetinin bilinmesi gerektiğini söyleyen Zahide Yetiş bu anneler gününde annesini çok özlediğini ve o yanından olmadığı için çok zor günler yaşadığını söyledi. Annesinin ölümünün ardından zor günler geçiren ve bu durumu bir türlü atlatamayan Zahide Yetiş, annelerin çok kıymetli olduğunu vurguladı. Annesiz olmanın her yaşta büyük bir zorluk olduğunu dile getiren Zahide Yetiş, annesinin resimlerine baktığı ve onlara sarıldığını söyledi. Annesine hayattayken bir kere daha sarılmadığı için pişmanlık yaşadığını söyleyen Zahide Yetiş, annesi için Allah'a her gün dua ettiğini, çünkü annesinin kendisi için çok büyük fedakarlıklar yaptığını ve bu yüzden de asla unutlmayacak biri olduğunu söyledi.

Sosyal medya hesabından annesi ile ilgili mektubu paylaşan Zahide Yetiş tüm hayranlarını üzdü. Mektubunda duygu dolu sözler yazan Zahide Yetiş'e ise takipçilerindne büyük destek geldi.

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.