SON DAKİKA

Ücretli Öğretmenlik Başvuru Sonuçları Açıklandı Mı? 2015 2016 Sonuçları

>
Ücretli Öğretmenlik Başvuru Sonuçları Açıklandı Mı? 2015 2016 Sonuçları
Bu yıl yapılan ücretli öğretmenlik başvuruları açıklandı mı?. Detaylar haberimizde...

Haberin Galerisi İçin TIKLAYIN..


Bir çok öğretmen adayının başvuruda bulunduğu ücretli öğretmenlik sonuçları büyük bir merakla bekleniyor. İl ve ilçelerde eksik bulunan kadrolar için açılan ücretli öğretmenlik başvuruları geçtiğimiz hafta tamamlandı.

Bir çok öğretmen adayı için yeni bir umut kapısı olan ücretli öğretmenlik maaşları oldukça düşük. Bu yıl yapılan yeni zamlarla birlikte ücretli öğretmen maaşlarında cuzi bir artış oldu. Fakat ücretler beklenenin yine de altında kaldı. Yaklaşık bin 200 lira olan maaşlar ücretli öğretmen maaşları asgari ücretle yarışıyor. 

Direksiyon Sınav Tarihleri Açıklandı Mı? Direksiyon Sınavı Ekim 2015

Son yıllarda özellikle Doğu ve Güneydoğu illerinde artan öğretmen açıkları nedeniyle ücretli öğretmen başvurularında büyük bir artış oldu. Öğrencilerin daha kaliteli bir eğitim alması ve kadroların boş kalmaması için açılan ücretli öğretmenlik başvurularının ne zaman açıklanacağı ise bilinmiyor. 

Tüm öğretmen adayları için merak edilen bir konu olan ücretli öğretmenlik başvurularını, başvurduğunuz il veya ilçenin resmi internet sitesinden bakabilirsiniz. Ücretli öğretmenlik başvuruları her il ve ilçede farklı tarihlerde açıklanabilir. Bu nedenle sıkı takipte bulunmak gerekiyor.

 

AÖF Sınavsız 2. Üniversite Başvurularının Son Günü Ne Zaman?

 

GSS Prim Borcu Ödemelerinde Son Gün Ne Zaman? Bu Tarihten İtibaren Borç Ödenmeyecek!

Ücretli Öğretmen Maaşları Ne Kadar? 2015/2016 MEB Ücretli Öğretmenlik Başvuru Sonuçları Ne Zaman
Ücretli Öğretmenlik ücreti belli oldu! 2015 - 2016 ÜCretli Öğretmenlik başvuruları ve sonuçları MEB öğren
2015-2016 Ücretli Öğretmenlik Başvurusu İlleri - Belgeler
2015/2016 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK BAŞVURU SONUÇLARI LİSTESİ
2015-2016 Ücretli Öğretmen Maaşları Ne Kadar

Ücretli Öğretmenlik Başvuruları 2018 E-Devlet Üzerinden Yapılacak! EĞİTİM

Ücretli Öğretmenlik Başvuruları 2018 E-Devlet Üzerinden Yapılacak!

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan duyuruya göre 2018 yılının 2. döneminden itibaren ücretli öğretmen başvuruları E-devlet üzerinden yapılacak. Binlerce ücretli öğretmen adayının başvurularını iletebileceği yeni sistemin merak edilen detayları ve başvuru aşamaları nasıl olacak? Son başvuru tarihleri ne zaman kadar sürecek? İşte haberin ayrıntıları...

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.