SON DAKİKA

Türksat 4b uydu ayarları Türksat 4b uydu frekanslar güncelleme

>
Türksat 4b uydu ayarları Türksat 4b uydu frekanslar güncelleme
Yeni uydular için yeni frekansları yayınlayan Türksat, yeniden güncellemelerin geldiğini bildiriyor. Detaylar haberimizde...

Haberin Galerisi İçin TIKLAYIN..


Teknoloji alanında her geçen gün ilerleyen Türkiye, büyük sıkıntılarla karşı karşıya kalmaya devam ediyor. Yüksek kalite ve daha fazla kanal seçeneği ile birlikte her geçen gün yeni uyduları ile Türksat hizmet vermeye devam ediyor. 

Türksat tarafından bugün yapılan açıklamalara göre 4A uydusunun ardından 4B uydusunun da devreye gireceği bildiriliyor. 4B uydusu ile birlikte yeni frekansların gelmesi ve bir çok kanalın açılması ile birlikte izleyicilerin seçenekleri çoğalacak. Bu durumla birlikte eski kanalların da HD görüntü veren yeni kanalları açması ile birlikte izleyiciler büyük bir görsel şölen yaşayacak.

Kış lastiği takmak zorunlu mu? Kış lastiği takmama cezası ne kadar?

Gerçek zamanlı 4K yayınlarının da hayata geçmesi ile birlikte 4B uydusunun hayata geçeceğini kaydeden Türksat, vatandaşların yeniden uyduları güncellemesi gerektiğini bildirdi. 4B uydusunun gelmesi ile birlikte izleyiciler daha hızlı ve HD yayın seçeneği ile birlikte oldukça hızlı bir şekilde televizyon izleyebilecekler.

Yeni 4B uydusunun en kısa zamanda yürülüğe gireceğini kaydeden Türksat, yeni frekansların da en kısa zamanda verileceğini ifade etti.

Sömestr tatili ne zaman bitiyor? Okullar Şubat ayında mı açılacak?

Türksat 4A yeni frekans listesi güncel olarak! Türksat 4A uydu güncelleme işlemi - YENI HABERLER
Türksat 4A Frekans Ayarları Kanal Ayarları Kurulum Ve Kanal Arama
Sembol oranı (Symbol Rate) : 27500 Ksymb FEC: 5/6. Kullanıcıların ayarlamalı Türksat Kanal Güncelleme Sistemi (TKGS) ile uyumlu uydu ...
Türksat 4A uydu frekans ayarı ve otomatik arama nasıl yapılır?
TURKSAT 4A UYDU KURULUMU satalate sistem

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.