SON DAKİKA

Türksat 4A ayarları nasıl yapılır? Türksat 4a uydu frekansları ve uydu güncelleme

>
Türksat 4A ayarları nasıl yapılır? Türksat 4a uydu frekansları ve uydu güncelleme
Türksat 4A uydusunda ayarlar yeniden değişiyor. Bu durum ise yeniden sizi ekran başına getirecek. Uydunuzu nasıl ayarlayacağınızı bilmiyorsanız, haberimize göz atmanızı tavsiye ederiz...

Haberin Galerisi İçin TIKLAYIN..


Her geçen gün daha iyi hizmet veren Türksat 4A, bu yıl yeniden frekansları değiştirmeye hazırlanıyor. Her geçen gün yeni kanalların açılmasıyla birlikte Türksat uydularında da güncelleme yapılması gerekiyor. Bu durumdan dolayı da Türksat, yeni yılda hem yeni kanalları uydunuza eklemek hem de daha güzel görüntü kalitesini verebilmek için güncelleme yapılması gerekiyor.

İstanbul'a ne zaman kar yağacak ? Güncel İstanbul hava durumu

Türksat 4a uydusundan güncelleme yapmak ve otomaitk kanal aratmak istiyorsanız ilk olarak otomatik arama yapabilirsiniz. Uydu listesinizi güncellemek ve yeni kanalları doyasıya izlemek için otomatik ayarlama frekanslarını girebilir ve ardından da arama tuşuna basabilirsiniz. Otomatik arama için frekanslar:

Frekans: 11844 MHz
Polarizasyon: Dikey – V – (Vertical)
Sembol oranı (Symbol Rate): 2222 Ksymb FEC: 3/4
Frekans: 11747 MHz
Polarizasyon: Yatay -H – (Horizontal)
Sembol oranı (Symbol Rate): 27500 Ksymb FEC: 5/6

Yeni 4A Özellikleri Neler?

Türksat 4A'nın yeni uydusu bir çok kişi için yeni özelliklere sahip olacak. Görüntü kalitesi olarak yüksek bir çözünürlük sunan 4A, bu durumun ardından hızlı bir görüntü serisi sunuyor. Hızlı bir içeriğe sahip olan Türksat 4a uydu ile birlikte rahat bir şekilde hareket edebilir, kanallar arasında seri bir şekilde dolaşabilirsiniz.

2016 yılı öğretmen atama tarihleri belli oldu mu? 2016 yılı KPSS öğretmen atama tarihleri

 

KOSGEB kredisi nasıl alınır? Kosgeb geri ödemesiz kredi nasıl alınır?

 

 

Artık cihazının Türksat 4A kanallarını taramaya hazırdır.
Türksat 4A Uydu Frekansları Nasıl Ayarlanır?
Aynı menüde ok tuşlarını kullanarak klavuzu TARAMAYI BAŞLAT üzerine getirip OK tuşu ile yeni uydu taramasını başlatın.
Türksat 4A ile yeni tv kanal frekans düzenlemeleri yapıldı. Kanalların büyük bölümü yeni uyduya taşındı. Türksat 4A uydu frekans ayar ...
Türksat 4A Uydu Frekansları Nasıl Ayarlanır?

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.