SON DAKİKA

Türk Telekom bedava internet paketi nasıl yapılır? Avea hatlara haftada iki gün internet

>
Türk Telekom bedava internet paketi nasıl yapılır? Avea hatlara haftada iki gün internet
Bu yıl yapılan yeni anlaşma ile birlikte Türk Telekom, Avea ile bir araya geldi. Bu durumun arından ise yapılan kampanya herkesi memnun etti.

Haberin Galerisi İçin TIKLAYIN..


Bu yıl Türk Telekom dev bir adım atarak Avea'yı da bünyesine kattı. Önceki yıllar Aria ve Aycell isimli iki şirketin birleşmesi ile büyüyen Avea, ardından Türk Telekom bünyesine katıldı. Türk Telekom'un Türkiye'nin en büyük telekominikasyon kurumu olması ile birlikte Avea'nın kapsama alanı da genişledi.

Türkiye'nin en çok konuşulan birleşmelerinden biri olan Türk Telekom - Avea iş birliği bu durumun ardından ise müşterilerini memnun edecek bir hamlede bulundu. Son yıllarda mobil internetin çok fazla kullanılmasından dolayı bir çok kişi için sevindirici bir adım atan Türk Telekom, haftada iki gün kullanıcılarına internetin bedava olacağını ifade etti.

Haftada artık iki gün boyunca sınırsız internet kullanabilecek olan Türk Telekom müşterileri bu haberle son derece mutlu oldu. Bu durum üstelik bununla da sınırlı kalmadı. Türk Telekom yıl sonuna kadar bu kampanyanın geçerli olacağını ve tüm Türk Telekom müşterilerinin bu kampanyadan yararlanabileceğini ifade etti.

Şirketler ve Türk Telekom abonesi olan tüm esnaf kampanyadan yararlanacak!

Türk Telekom tarafından yapılan açıklamaya göre esnaflar ve şirketler de bu durumdan faydalanabilecek. İlgili Türk Telekom merkezine giderek NETLİMİTSİZ paketinden ücretsiz faydalanabilecek olan kişileri bu konuda herhangi bir sıkıntı yaşamayacak.

Bu kampanyadan bireysel kullanıcılar da faydalanabilecek. Bu fayda ile birlikte bir çok kişi de rahat nefes alabilecek. Bireysel olarak ücretsiz internet paketinden yararlanmak isteyenler Türk Telekom müşteri hizmetlerini arayabilir ya da kişiler Türk Telekom merkezlerine giderek müşteri temsilcilerine NETLİMİTSİZ paketinden yararlanmak istediğini kaydedebilir. Bu paketten yararlanmak için kişilerin hiç bir ücret ödemesine de gerek kalmıyor.

Bireysel emeklilikte yaş sınırı var mı? Bireysel emeklilik için gerekenler neler?

 

Justin Tv uydu frekansları! Eutelsat Hotbird Frekansları güncel 2016 

 

19 Şubat Milli Piyango bileti sorgulama! MPİ 2016 19 Şubat bilet numaraları

Avea Bedava İnternet
Easy VPN ve Psiphon ile Turkcell Bedava internet 2016
Turkcell, Avea ve Vodafone Sahur Kampanyası İle Bedava İnternet Paketi Sunuyor!
Avea Türk Telekom Haftanın 2 Günü İnternet Hediye | Son Dakika İndirimi
Avea Türk Telekom Haftanın 2 Günü İnternet Hediye | Son Dakika İndirimi
Avea Logo. Var. Avea kullanıcıları için sahur vaktine özel ücretsiz internet paketi ...
Avea internet paketleri faturalı faturasız tarifeler 2016

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.