SON DAKİKA

Turabi Kimdir? Turabi Hangi Dizide Oynuyor?

>
Turabi Kimdir? Turabi Hangi Dizide Oynuyor?
Survivor All Star’da sms birincisi olan Turabi Çamkıran Kimdir? Turabi hangi dizide oynuyor?

Haberin Galerisi İçin TIKLAYIN..


TV ekranlarında yayınlanan ve izlenme rekorları kıran Survivor All Star’ın birincisi Turabi Çamkıran uzu süre gündemde kalmıştı. Özellikle yarışma sırasında yaptıkları ve çeşitli özlü sözleri ile yarışmaya damgasını vuran Turabi, yarışmanın bitmesi ile birlikte gözlerden kaybolmuştu. Turabi’yi ekranlarda görmek isteyen hayranları ile Turabi’nin rol alacağı diziyi beklemekteydiler. ATV ekranlarında yayınlanan ‘Kertenkele’ adlı dizide oynayacak olan Turabi’nin ekranlarda boy göstermesi çok kısa sürdü. Diziye katılması birlikte dizinin bitmesi, Turabi ve hayranları için tam bir hayal kırıklığı oldu. 


ATV ekranlarında yayınlanan ve reytingleri de oldukça yüksek olan dizi ‘Kertenkele’nin bitmesi Turabi hayranlarını kızdırdı. Dizinin bitme sebebi ise oldukça tartışmalı kabul edilse de olanla ölene çare bulunmadı ve dizinin final bölümü bile yayınlanamadan bitirilmesi kararlaştırıldı. 


O günden bu güne ekranlarda pek görünmeyen Turabi şimdi ne yapıyor? Turabi’nin yeni bir projesi var mı? Daha önce oyunculuk geçmişi de bulunan Turabi’nin başka bir dizide oynayacağı iddia ediliyor. Önümüzdeki günlerde kesinleşecek olan bilginin son durumu sizlerle paylaşacağız. 

tURABİ ÇAMKIRAN
TURABİ ÇAMKIRAN
survivor-turabi
Turabi Çamkıran kimdir?
Turabi
Turabi
Turabi
Survivor
Survivor Turabi Çamkıran kimdir?
Turabi

Haberin Etiketleri :
  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.